کفشوی صنعتی در کجا استفاده می شود ؟

نانوایی‌ها یکی از مهم‌ترین واحدهای صنفی از نظر اهمیت نظافت هستند. این اماکن در طول روز با تعداد زیادی انسان سر و کار دارند و از اصلی‌ترین اجزای تامین کننده غذای انسان‌ها، به خصوص کشورهای خاور میانه هستند. به همین دلیل، باید استانداردهای نظافت محیطی متفاوتی را برای نانوایی‌ها در نظر گرفت و آن را تامین کرد. کفشوی صنعتی سریع می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام فرآیند نظافتی در نانوایی‌ها باشد. دلیل این امر چیزی است که در این مطلب قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

 

کفشوی صنعتی سریع چیست ؟

 

کفشوی صنعتی سریع یا اسکرابر یکی از ابزارهای تامین نظافت مکانیزه است، که موارد استفاده بسیار متنوعی دارد. از بیمارستان‌ها تا پایانه‌های مسافربری و تالارها پای ثابت استفاده از کفشوی صنعتی هستند. دلیل این امر بسیار واضح است. کفشوی صنعتی نسبت به روش‌های سنتی نظافتی از سرعت بسیار بالاتر و دقتی بیشتر در نظافت برخوردار است. اما مهم‌تر از این موارد، سرعت بالای این ادوات نظافتی در خشک کردن زمین است. یعنی سطح پس از شستشو بلافاصله خشک می‌شود. به همین سبب، نیازی نیست محلی که عملیات نظافتی در آن در حال انجام است، از سرویس خارج شود.

این مسئله در بسیاری از اماکن به امتیازی بسیار بزرگ تبدیل می‌شود. برای مثال، تصور کنید سالن انتظار یک فرودگاه قرار است به روش سنتی مورد نظافت قرار بگیرد. در چنین حالتی، لازم است به منظور جلوگیری از انتشار آلودگی، مکان را از افراد متفرقه خالی کنید. برای یک فرودگاه که در ساعات مختلفی باید خدمات خود را به مسافران عرضه کند، چنین مسئله‌ای قابل قبول نیست. به همین دلیل، استفاده از یک کفشوی صنعتی سریع می‌تواند این مشکل را تا حد زیادی برطرف کند.

انواع کفشوی صنعتی سریع

کفشوی صنعتی به روش‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. اما اصلی‌ترین روش تقسیم‌بندی انواع کفشوی صنعتی سریع ، تقسیم آن‌ها به دو دسته دستی و سرنشین‌دار است.

 

کفشوی صنعتی سریع دستی

این نوع از کفشوی صنعتی سریع ، با نیروی کاربر هدایت می‌شود. برس‌هایی در زیر کفشوهای صنعتی وجود دارد که، در کنار آب و مواد شوینده می‌توانند آلودگی را از سطح زمین بزدایند. پس از این مرحله، آب کثیف توسط تی مکش جذب شده و به مخزن آب کثیف دستگاه رانده می‌شود. منبع تغذیه در این نوع از کفشوی صنعتی می‌تواند برق مستقیم یا باتری باشد.

مدل‌های دستی به دلیل ابعاد کوچک‌تری که دارند، قدرت مانور بالاتری داشته و برای اماکن کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

کفشوی صنعتی سریع سرنشین‌دار

در این نوع از کفشوهای صنعتی، جایگاهی برای نشستن کاربر در نظر گرفته شده است. کاربر روی صندلی مورد نظر نشسته و کفشوی صنعتی سریع را همانند یک خودرو هدایت می‌کند. به همین دلیل، به کفشوی صنعتی سرنشین‌دار، کفشوی صنعتی سریع خودرویی نیز گفته می‌شود.

باقی چیزها در این نوع از اسکرابرها تقریبا مشابه است. اما باید در نظر داشته باشید که به دلیل ابعاد بزرگ این نوع از کفشوی صنعتی سریع ، منبع تغذیه آن‌ها تنها باتری است. ابعاد بزرگ، به خودی خود قدرت مانور این دستگاه‌های نظافتی را کاهش می‌دهد. تصور کنید که به دلیل استفاده از سیم برق، این قدرت مانور تا چه حد می‌تواند کمتر نیز بشود.

کفشوی صنعتی سریع خودرویی، هم ابعاد بزرگ‌تری دارد و هم سرعت از سرعت بالاتری برخوردار است. یعنی در زمان مشابه، نسبت به اسکرابر دستی فضای بیشتری را تمیز می‌کند. به همین دلیل، مورد استفاده از این نوع از اسکرابر، اماکن وسیع است.

کفشوی صنعتی سریع , کفشوی صنعتی , کفشور صنعتی , تولید کننده اسکرابر , تولید کننده نظافتی , نظافت صنعتی , دستگاه نظافتی , خرید دستگاه نظافتی برای کرونا , تجهیزات نظافتی , ماشین شستشو
کفشوی صنعتی سریع

انتخاب کفشوی صنعتی سریع مناسب

با توجه به این که کفشوهای صنعتی انواع مختلفی دارند، انتخاب یک گزینه مناسب برای فضای مورد نظر شما، بسیار حیاتی به نظر می‌رسد.

نانوایی‌ها به دلیل وجود آرد در محیط و انواع دیگری از مواد که پاک کردن آن‌ها چندان راحت نیست، یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده از کفشوی صنعتی سریع به حساب می‌آیند. کفشوی صنعتی سریع می‌تواند به راحتی بخش‌ها مختلف یک نانوایی اعم از انبار و راهروها را تمیز کنند.

در مجتمع‌های تولید نان بزرگ‌تر، استفاده از کفشوهای صنعتی سریع خودرویی می‌تواند انتخابی هوشمندانه باشد. با این حال، کفشوهای صنعتی دستی نیز در اکثر موارد می‌تواند نیاز یک مجتمع تولید نان را تامین کند. قدرت مانور بالاتر این دستگاه‌های دستی در مکان‌هایی که وجود انواع ادوات استفاده از کفشوهای صنعتی خودرویی را با سختی همراه می‌کند، آن‌ها را به گزینه‌ای مناسب‌تر در مقایسه با انواع سرنشین‌دار آن می‌کند.

مزیت بعدی استفاده از این ادوات نظافتی صنعتی در محیطی مانند نانوایی این است که، نیازی نیست فرآیند تولید و عرضه به خاطر عملیات نظافتی متوقف شود. با این کار، می‌توان با خیالی آسوده به انجام مراحل مختلف پرداخت و همزمان محیط را هم تمیز کرد.

فرقی نمی‌کند سطح کف مورد استفاده در سازه نانوایی از چه نوعی باشد. کفشوهای صنعتی، با همین هدف طراحی و تولید می‌شوند که بتوانند هر نوعی از این سطوح را تمیز کنند.

حتی در صورتی که روی کف نوعی از آلودگی ایجاد شده باشد که نتوان آن را به راحتی تمیز کرد، با اضافه کردن مواد شوینده تخصصی به فرآیند استفاده از کفشوی صنعتی، می‌توان آن آلودگی را به راحتی و تنها ظرف چند ثانیه پاک کرد.

کفشوی صنعتی سریع کرشا ( اسکرابر کرشا )

شرکت کرشا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع ادوات نظافتی صنعتی در آسیا، افتخار دارد که انواع کفشوی صنعتی سریع را در اختیار سازمان‌های مختلف قرار دهد.

نانوایی‌ها به دلیل استعداد بالا در انتقال آلودگی به بخش‌های مختلف، یکی از مهم‌ترین مشتریان شرکت کرشا هستند. این اماکن، برای حفظ سلامت مردم و کارکنان خودشان، موظف هستند در تامین نظافت مورد نیاز، نهایت تلاش ممکن را به خرج دهند. به همین دلیل، استفاده از اسکرابر برای امکانی مانند نانوایی در حال تبدیل شدن به یک ضرورت است.

استفاده از کفشوهای صنعتی سریع کرشا برای هر فضایی، در کنار مزایای مشترک استفاده از اسکرابرها، مزایای دیگری نیز دارد.

برای مثال، در صورتی که یک قطعه این دستگاه‌ها دچار مشکل شود، شرکت کرشا خیلی سریع اقدام می‌کند و آن قطعه را برای شما تامین خواهد کرد.

در سوی دیگر، در صورتی که اسکرابر شما خارجی باشد، وارد کردن آن به ایران به دلیل تحریم‌های موجود، با دردسرهای بزرگی همراه خواهد بود.

به همین دلیل، لازم است برای مکانی که تقریبا هر روز نیازمند نظافت است و این مسئله فشار زیادی به این کفشوی صنعتی سریع وارد می‌کند، یک مسئله ضروری به نظر می‌رسد که برای تامین قطعات مورد نیاز، از نمونه‌های داخلی استفاده کنید.