تولید کننده نظافتی , تولید کننده اسکرابر
تولید کننده اسکرابر و ماشین شستشو ، خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

اسکرابر و کفشوی صنعتی تجهیزات نظافتی و نظافت صنعتی

اسکرابر , کفشور صنعتی و کفشوی صنعتی  – تولید ملی کیفیت جهانی – تولید کننده اسکرابر و تولید کننده نظافتی ماشین شستشو

کفشوی صنعتی چیست؟

ماشین شستشو یا کفشوی صنعتی معنا و کاربردهای متفاوتی دارد به طور کلی و اصطلاحاً به هر دستگاه نظافتی کنترل آلودگی اسکرابر یا کفشور صنعتی میگویند.

اما اسکرابر یا کفشوی صنعتی، جزو ماشین آلات نظافت صنعتی دستگاه  نظافتی صنعتی هستند که به عنوان اسکرابر یا کف شوی نیز شناخته میشود.

# دستگاه نظافتی و نظافت صنعتی – خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

# تولید کننده اسکرابر و تولید کننده نظافتی – خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

ماشین شستشو کرشا تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر ، دستگاه های تمیزکاری سطح زمین میباشند که به سیستم های خودکار مجهزند ومیتوانند برای تمیز کردن کف تاسیسات شما، جایگزین روش های سنتی شستشو با نیروی دستی، انسان و سطل و تی شود ومشکلات و دغدغه های  گذشته را از بین ببرد.

دستگاه های شستشوی کف کرشا ، تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر با استفاده از محلولهای تمیز کننده توانایی پاک کردن و ضدعفونی  آلودگی ، چربی و کثیفی موجود در سطوح خشک و کثیف را فقط با یک مرتبه عبور از مسیر، میسر میسازد که اینگونه به تسریع روند شستشو به طور موثر و مداوم  کمک می کنند. با خرید دستگاه نظافتی برای کرونا از شر ویروس های کف زمین و محیط خلاص شوید

ماشین آلات نظافت صنعتی

ماشین شستشو

خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

کاربرد اسکرابر ، کفشوی صنعتی و کفشور صنعتی در نظافت صنعتی :

ماشین اسکرابر چگونه کار میکند؟

 در تجهیزات نظافتی و نظافت صنعتی کرشا ، تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر ، ماشین آلات نظافت صنعتی مانند ماشین اسکرابر که به آن  کفشوی صنعتی و کفشور صنعتی هم گفته می شود به همراه مواد شوینده موجود در مخزن آب تمیز ، توسط فرچه ها و برس مخصوص ، سطح مورد نظر  به خوبی شستشو داده وپس از عمل فرچه زدن آلودگی هایی که بر روی زمین باقی می ماند رابه وسیله تی عقب دستگاه توسط موتور مکنده ، آب باقیمانده از عملیات شستشو را در مخزن آب کثیف جمع آوری می کند به گونه ای که اثری از آلودگی برجا نمی گذارد.

پس از پر شدن مخزن آب کثیف دستگاه نظافتی و ماشین شستشو ، بایستی به وسیله شلنگ تخلیه در محل مناسب آب کثیف مخزن را تخلیه کرد.

چرا باید کفشوی صنعتی (  کفشور صنعتی ) کرشا تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر را به تجهیزات نظافت صنعتی خود اضافه کنید؟

 تا اینجا که کارایی ماشین آلات نظافت صنعتی مانند ماشین اسکرابر – کفشوی صنعتی – کفشور صنعتی کرشا تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر ، را دریافتید حتما خود متوجه شدید، استفاده از دستگاه نظافتی و نظافت صنعتی با ماشین آلات نظافت صنعتی چه فواید ارزنده ای دارد و  می توانید با خرید دستگاه نظافتی برای کرونا به دلیل خاصیت آنتی کرونا بودن ماشین های نظافت صنعتی کرشا، از شر ویروس های موجود خلاص شوید

کفشوی صنعتی یا کفشور صنعتی کرشا تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر، باعث افزایش بهره وری نیروی انسانی ، ارتقای سطح بهداشت و پاکیزگی محیط می گردند . به ویژه اینکه از تماس بیش از حد کارکنان نظافتی با آلودگی ها جلوگیری می کنند .

کیفیت بالا در شستشوی کف محصولات نظافت صنعتی کوشا اندیش شاهکار تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر ، درحالی که با صرفه جویی در زمان، مصرف آب و مواد شوینده و نهایتاً کاهش هزینه های… همراهست باعث استقبال بی نظیر مشتریان از ماشین اسکرابر شده.

این تجهیزات نظافتی می توانند کف شما را بسیار تمیزتر و خشک تر از حالتی کنند که درآن از نیروی انسانی استفاده میکنید واین از خطر لغزش و سقوط افراد در تاسیسات جلوگیری میکند وهمچنین ازجمله دیگر مزایای استفاده از ماشین آلات نظافت صنعتی مانند ماشین اسکرابر یا کفشوی صنعتی یا کفشور صنعتی شرکت ما که تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر م در ایران می باشد ، آراستگی همیشگی ظاهر مکان است.

 

انواع ماشین اسکرابر : دستی و سرنشین دار

ماشین شستشو و دستگاه نظافتی اسکرابر یا کفشوی صنعتی یا کفشور صنعتی کرشا ، تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر ، به دو صورت برقی یا شارژی و باطری دار ساخته شده و به دو نوع ماشین شستشو اسکرابر سرنشین دار و یا اسکرابر دستی تقسیم بندی میشوند.

 برای هر مکان، ماشین اسکرابر یا کفشوی صنعتی ویژه خودش موردنیاز است . از ماشین آلات نظافت صنعتی و تجهیزات نظافتی کرشا ، مانند اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی سرنشین دار برای تمیز کردن سطوح بزرگ مانند گاراژ یا کل مدرسه استفاده میشود و برای پاک کردن فضاهای کوچک وباریک مانند راهروها و پیاده روهای جمع و جور و درکل جاهایی که محل عبور آن ها ازعرض کمی برخوردار باشد اسکرابر دستی یا کفشوی دستی به دلیل ابعاد کوچک تر و وزن سبک تر انتخاب بهتری هستند.

معیار انتخاب کفشور صنعتی

 در بازار طیف گسترده ای از تجهیزات نظافتی ، نظافت صنعتی و ماشین شستشو در مدل ها و انواع مختلف طبق سلیقه و نیاز شما موجود است که برای انتخاب دستگاه نظافتی و ماشین شستشو کف مورد نیاز و مناسب کارتان ، معیارهای مهمی وجود داردکه باید در نظر بگیرید و عبارتند از:

عرض تمیز کردن ، سرعت دستگاه ، اندازه مخزن و زمان کارکرد باتری.

 باتوجه به معیارهای ذکر شده در انتخاب تجهیزات نظافتی  در بالا، حتماً باید با درنظرگرفتن اندازه ی سطح مکان، عرض کفشوی صنعتی مخصوص همان مکان را انتخاب کنید  و همچنین باتوجه به نوع مکان و اهمیت زمان مورد نظر برای تمیز شدن مکان نوع کفشور صنعتی را برای خودمشخص کنید.

تولید کننده نظافتی - تولید کننده اسکرابر

شرکت کوشا اندیش شاهکار ( کرشا ) ، بـرای « اولیـن بـار در جهان » موفــق بــه ســاخت تجهیزات نظافتی و محصولات نظافــت صنعتــی بــا تکنولــوژی آنتــی ویــروس کرونا شــده اســت و افتخــاری دیگــر در راســتای ســربلندی کشــور عزیزمان ایران، کسب کرده است و از طیف باکیفیت ماشین آلات نظافت صنعتی و ماشین شستشو مانند کفشوی صنعتی و کفشور صنعتی در اندازه و کارایی های مختلف برای  کمک به شما درانتخاب بهتر برخوردار است.

همانطورکه گفته شد به طور کلی ماشین اسکرابر دارای دو مدل دستی و سرنشین دار بوده و هریک با امکانات و کاربردهای متنوعی ارائه شده است که در مطلب ذیل، بادونوع ماشین اسکرابر، که جهت خرید اسکرابر باکیفیت و خرید دستگاه نظافتی برای کرونا توسط شرکت کرشا تولید شده اند آشنا خواهیدشد:

1.کفشوی دستی مجهز به سیستم ضدعفونی کننده وآنتی ویروس :

دستی مدلIRSC50BD65  : جدیدترین مدل ماشین اسکرابر تولیدی است که با توجه به شرایط بومی ایران و نحوه ساخت و ساز ساختمان های اداری ، صنعتی ، بیمارستانی ، تجاری تولید و به بهره برداری رسیده است.  این ماشین شستشو یکی از پرکاربردترین دستگاه نظافتی موجود بوده که در تجهیزات نظافتی و صنعت نظافت ایران انقلابی ایجاد کرده. این ماشین اسکرابر در مکان های مسطح و پر رفت و آمد بسیار موثر است که به خوبی قادر به جمع آوری حجم بسیار بالای آلودگی ها بوده و قابل استفاده بر روی سطوح سرامیک ، اپوکسی ، سیمان ، بتن ، پارکت موزائیک و … است . یکی دیگر از دلایل استقبال از این دستگاه نظافتی صدای کم ، قدرت چرخش ۳۰ درجه دستگاه و مانور بالا در مسیرها و راهروهای باریک است که نظافت را بسیار آسان می کند

2.کفشوی سرنشین دار هوشمند با قدرت و سرعت مناسب :

سرنشین دار اولترا مدل IRSC50BD65 : در مکانهایی با ابعاد متوسط از دستگاه نظافتی  اسکرابر سرنشین دار اولترا استفاده می شود . این اسکرابر به گونه ای طراحی و ساخته شده که قابلیت مانور در راهروها و مسیرهای باریک را داشته و از سرعت و قدرت مناسبی برای نظافت و شستشو برخوردار است . این ماشین اسکرابر قادر به چرخش ۳۶۰ درجه بوده و به راحتی در شیب ۴۵ درجه حرکت می نماید.

هوشمندسازی این دستگاه نظافتی کفشوی صنعتی یا کفشور صنعتی نیز از جمله مزایای آن بوده و نظافت را برای کاربران بسیار آسان و سهل نموده است. استفاده از این ماشین اسکرابر یا کفشوی صنعتی یا کفشور صنعتی ساخت شرکت کوشا اندیش شاهکار ( کرشا )، باعث صرفه جویی در زمان کاهش مصرف آب و افزایش بهره وری می گردد.

# کفشور صنعتی – ماشین آلات نظافت صنعتی # خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین شستشو

# تولید کننده نظافتی و تولید کننده اسکرابر در ایران      # ماشین آلات نظافت صنعتی و ماشین شستشو      # ماشین آلات نظافت صنعتی و ماشین شستشو    # ماشین آلات نظافت صنعتی و ماشین شستشو   – خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

# ماشین آلات نظافت صنعتی ، دستگاه نظافتی و نظافت صنعتی کرشا ، تولید کننده اسکرابر صنعتی در ایران   # ماشین آلات نظافت صنعتی –  دستگاه نظافتی – ماشین شستشو – خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین آلات نظافت صنعتی دستگاه نظافتی – ماشین شستشو   # ماشین آلات نظافت صنعتی – ماشین شستشو  – خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین آلات نظافت صنعتی – دستگاه نظافتی – ماشین شستشو – خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

ثبت سفارش و خرید دستگاه نظافتی برای کرونا

برای خرید ماشین آلات نظافت صنعتی ، دستگاه نظافتی  و ماشین شستشو ، کفشوی صنعتی و کفشور صنعتی می توانید با دفتر بازرگانی و فروش شرکت کرشا ، تولید کننده اسکرابر و تولید کننده نظافتی در  ایران تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر اقدام به ثبت سفارش بفرماید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

قیمت

جهت اطلاع از قیمت دستگاه نظافتی و ماشین اسکرابر - کفشوی صنعتی - کفشور صنعتی هوشمند با دفتر فروش کرشا تولید کننده نظافتی تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت و خرید دستگاه نظافتی برای کرونا و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید

شماره تماس

22220647 22220637

امور مشتریان

021-79447

دفتر تهران

تهران- ميرداماد- ميدان مادر خيابان شاه نظري -برج ناهید - طبقه 9 واحد 4

#کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی ر #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی #کفشور صنعتی

# تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی # تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی # تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی # تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی # تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی # تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی # تولید کننده اسکرابر - تولید کننده نظافتی

# تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی # تجهیزات نظافتی

# ماشین اسکرابر # خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین اسکرابر # خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین اسکرابر # خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین اسکرابر # خرید دستگاه نظافتی برای کرونا # ماشین اسکرابر # خرید دستگاه نظافتی برای کرونا