اسکرابر سرنشین دار , کفشوی سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار
کفشوی سرنشین دار , اسکرابر سرنشین دار , تجهیزات نظافنی , ماشین اسکرابر سرنشین دار , خرید اسکرابر سرنشین دار

درباره اسکرابر سرنشین دار چقدر می دانید؟

روش های سنتی ، قدیمی و دستی در پاک سازی و نظافت اماکن و مجتمع های بزرگ، فرآیند نظافت را بسیار زمان بر و خسته کننده خواهد کرد و کیفیت کار را به حداقل خواهد رساند. بکارگیری این روش ها توسط نیروی انسانی، مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی برای انجام عملیات نظافت خواهد بود و در نهایت کیفیت مطلوبی از آن به دست نخواهید آورد .  این در حالی است که ماشین آلات نظافت صنعتی ، همچون اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی سرنشین دار با قدرت شستشوی فوق العاده ی سطوح، قادر به تضمین افزایش سرعت و کیفیت بالای نظافت برای اماکن با مساحت زیاد  خواهند بود

ماشین اسکرابر سرنشین دار همانند یک خودرو عمل می کند و با در نظر گرفتن جایگاهی برای نشستن کاربر تعبیه شده و کاربر با نشستن در جایگاه خود، همانند یک خودرو ، هدایت و کنترل ماشین را در دست خواهد گرفت. اسکرابر سرنشین دار برای نظافت و ضد عفونی کردن سطوح در محیط هایی با مساحت بالا بسیار مناسب و کارآمد است چنانکه اماکن بزرگ مانند مجتمع های تجاری، باشگاه های ورزشی، کارخانه، هتل ،بیمارستان، فرودگاه و … در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن عاری از آلودگی و ویروس می شود

اسکرابر سرنشین دار که به آن کفشوی سرنشین دار نیز می گویند از سامانه شست و شو، خشک کن و دو مخزن برای نگهداری مواد شوینده و آب کثیف تشکیل شده است و به همین دلیل در چرخه شست و شو، هم زمان که آب تمیز مصرف می شود ، آب و آلودگی بدون بازگشت ، از سطح زمین جمع آوری خواهد شد. اسکرابر سرنشین دار با در نظر گرفتن تمامی اصول بهداشتی و با بهره گیری از مهندسین و متخصصین در عرصه طراحی صنعتی تولید و در دسترس همه مشاغل قرار داده می شود.

ماشین اسکرابر  متناسب با اندازه و ظرفیت در مدل های اسکرابر دستی و اسکرابر سرنشین دار طراحی می شود و براساس وسعت و مانور پذیری محیط مورد استفاده قرار گرفته می شود.

اسکرابر سرنشین دار با استفاده از تکنولوژی ها ی روز دنیا کیفیت بهینه عملیات نظافت را تضمین می کند.

اسکرابر سرنشین دار , کفشوی سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار کرشا

اسکرابر سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار کرشا
کفشوی سرنشین دار , اسکرابر سرنشین دار , تجهیزات نظافنی , ماشین اسکرابر سرنشین دار , خرید اسکرابر سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار کرشا

چرا باید از اسکرابر سرنشین دار استفاده کرد؟

مهمترین مزیت اسکرابر سرنشین دار نسبت به نظافت دستی با تی، این می باشد که سطوح کف با یک بار حرکت کفشوی سرنشین دار روی آن تمیز خواهد شد. با این روش آلودگی هایی که با یک بار نظافت دستی یا با تی جمع نمی شوند به راحتی از روی سطح زمین پاک می شود. همچنین امروزه با وجود ویروس منحوس و خطرناک کرونا (covid-19) خطر آلوده شدن دست توسط شیوه نظافتی صنعتی کاهش می ­یابد. به دلیل اینکه اسکرابر سرنشین دار محیط های وسیع را در مدت زمان کمی شستشو خواهد داد استفاده از اسکرابر سرنشین دار  باعث بالا رفتن بهره وری می شود.  ضمن اینکه در مقایسه با نظافت دستی ، اسکرابر سرنشین دار فشار بیشتری به سطح مورد نظر اعمال خواهد کرد که نشان دهنده عملکرد بهتر می باشد

 اسکرابر سرنشین دار ، از این توانایی برخوردار هستند که زمین را به طور مکرر شستشو می دهند و هم زمان زمین را خشک و ضدعفونی می کنند. اسکرابر سرنشین دار با بهره مندی از حرکت چرخشی و محلول شوینده عمل شستشو را انجام داده و از طرف دیگر سیستم خشک کن یا مکش آن، هم زمان در حال فعالیت است. آلودگی و آلاینده های جمع آوری شده در مخزن آب کثیف ذخیره می شود و کاربر در انتهای کار آن را در محل مناسب تخلیه خواهد کرد. لازم به ذکر است مخزن آب کثیف از مخزن آب تمیز جدا بوده و محتویات آن ها به یکدیگر راه نخواهد داشت.

این اسکرابر سرنشین دار ( کفشوی سرنشین دار ) با مجهز بودن به برس چرخشی و سرعت چرخش بالا، آلاینده ها را از سطح زمین جدا و توسط سیستم مکنده سطح را به طور کامل خشک خواهد کرد که این امر باعث بالا رفتن کیفیت نظافت و ایمنی محیط خواهد شد. اسکرابر سرنشین دار با ارتقای کیفیت نظافت محیط،  در بالا بردن استاندارد های سلامت محیط در نظر مراجعین و مشتریان تاثیر گذاری زیادی خواهد داشت.

بالا رفتن سطح بهداشت اماکن تجاری و درمانی، سلامت مراجعین و کارمندان را به همراه دارد و منجر به رضایت بیشتر آنها خواهد شد.همچنین این امر در بهبود نام تجاری و کسب و کار های حاضر تاثیر فوق العاده ای دارد. استفاده از اسکرابر سرنشین دار میتواند این امکان را برای کاربر فراهم کند تا نظافت راهرو ها، سالن های بزرگ، سرویس های بهداشتی و سایر مناطق را به شکلی بهینه و مطلوب انجام دهید.

با بزرگ تر شدن ابعاد و ظرفیت محیط برای بالا رفتن  سرعت عمل و سهولت انجام کار، از اسکرابر سرنشین دار  استفاده می شود.

نظافت سطح زمین و محیط در اماکن بزرگ و کوچک شامل اماکن تجاری ، صنعتی ، آموزشی ،درمانی ، اداری و … گامی مهم و اساسی برای ارتقای بهداشت کلی محیط می باشد و سازندگان و مدیران باید به این نکته توجه داشته باشند که در دنیای امروز و عصر حاضر ابزارهایی مثل سطل و تی دیگر برای تمیز شدن سطح زمین مناسب و کارآمد نیستند و ماشین های اسکرابر سرنشین دار یا  همان کفشوی سرنشین دار  با تامین ایمنی، سرعت عمل بالا، سخت کاری و کیفیت عالی در این زمینه  کارایی عالی و منحصر به فردی دارند

در عین حال یک اسکرابر سرنشین دار صنعتی سریع است و  شستشو با دستگاه اسکرابر سرنشین دار ، تمیز شدن و ضد عفونی کردن سطوح وسیع را در مدت زمان کوتاه امکان پذیر کرده است.

اسکرابر سرنشین دار مقرون به صرفه هستند

نظافت به شیوه دستی همواره زمان بر است و استفاده از تجهیزات نظافتی حرفه ای و پیشرفته مانند اسکرابر سرنشین دار صنعتی به نحوی شگفت انگیز،  زمان صرف شده برای شست و شو را کم می کند و این کم کردن مدت زمان نظافت،  از خستگی و فشار مضاعف به اپراتور جلوگیری به عمل می نماید و همچنین مدت زمان باقی مانده برای بهبودی سایر امور صرف می شود.پس با استفاده از اسکرابر سرنشین دار هزینه های نظافت و نیرو های انسانی در بلند مدت بسیار کاهش پیدا می کند و نیروهای انسانی می توانند وقت خود را به سایر امور مهم و ضروری اختصاص دهند.

اسکرابر سرنشین دار بدون خطر لغزندگی است وایمنی بالایی دارد

بی شک سرازیر شدن آب بر روی زمین می تواند منجر به حادثه شود و خسارت های جبران ناپذیری را به وجود بیاورد، اسکرابر سرنشین دار ، آب باقی مانده بر روی زمین را کاملا جمع آوری کرده و تنها رطوبت بسیار کمی بر جای می گذارد که هیچ خطری ندارد و افراد بلافاصله قادرند در محیط رفت و آمد کنند. این کفشوی سرنشین دار سطح زمین وکف  را تمیز، زیبا و خشک خواهد کرد و خطر لغزندگی را برای کارکنان و دیگر افراد حاضر در محیط از میان می برد.

اسکرابر سرنشین دار بدون پخش آلودگی

 کفشوی سرنشین دار بر خلاف ابزارهای قدیمی و منسوخ شده که فقط آلودگی و ویروس را به اطراف پخش خواهند کرد، با استفاده از سیستم مکش خود تمامی آلاینده ها را جمع و از محیط پاک می کند.