اسکرابر سرنشین دار

درباره اسکرابر سرنشین دار:

اسکرابر سرنشین دار چگونه کار می کند؟

اسکرابر سرنشین دار برای نظافت و شستشوی سطوح از دو برس چرخان آغشته به محلول شستشو استفاده می کند. این برس ها جرم سطوح را جدا می کنند تا سطح مورد نظر به بهترین نحو تمیز شود. تی مکنده این کفشوی سرنشین دار آب آلوده جاری شده را جمع کرده و توسط موتور مکش به مخزن منتقل می کند.

مخزن آب کثیف و آب تمیز در ماشین اسکرابر سرنشین دار جداگانه بوده تا آب کثیف در محیط انتشار پیدا نکند. هرچه پهنای شستشوی اسکرابر سرنشین دار بیشتر باشد، سرعت دستگاه بالاتر و هرچه مخزن های آب پر حجم تر باشد، دفعات تخلیه و پر کردن آن ها کمتر است.

ماشین اسکرابر با استارت روشن می شود و به سمت جلو حرکت کرده و با فرمان،  برس ها شروع به چرخش می کند و آب و شامپو بر روی برس قرار می گیرد و شستشو انجام می‎شود.بعد از مرحله شستشو و با توجه به حرکت ماشین اسکرابر سرنشین دار به سمت جلو از قسمت پشتی دستگاه آب کثیف توسط موتور وکیوم، وکیوم خواهد شد و به داخل مخزن آب کثیف انتقال داده می‎شود.

کفشوی سرنشین دار هوشمند ، با تکنولوژی ضد کرونا، پرقدرت و سرعت بالا

در چه جاهایی از اسکرابر سرنشین دار استفاده می شود؟

ویژگی های اسکرابر سرنشین دار

چرا اسکرابر سرنشین دار؟

ویژگی اصلی اسکرابر سرنشین دار ( کفشوی سرنشین دار ) ، خودرویی بودن و کنترل اتوماتیک این دستگاه می باشد که سبب راحتی کاربر برای جابجایی، حمل و نقل و هدایت آن خواهد بود. کاربر کفشوی سرنشین دار بر روی صندلی می نشیند و توسط پدال گاز و فرمان عملیات شستشو و نظافت را به سادگی انجام می دهد.

* خرید اسکرابر سرنشین دار

کيفيت استفاده از ماشین اسکرابر سرنشین دار صنعتي یا همان کفشوی سرنشین دار با تي كشيدن قابل قیاس نيست و با استفاده از این دستگاه می توانید در كمترين زمان با حداقل نیرو و صرف كمترين هزينه ، با كيفيتي غير قابل مقايسه، از تميزي محيط لذت ببرید

خریداران اسكرابر سرنشين دار به این نکته پی می برند كه خريد این ماشین اسکرابر نظافتی، هزينه نيست بلكه سرمايه گذاري می باشد.

بررسی ها نشان می دهد که یک اسکرابر سرنشین دار در مقایسه با اسکرابر دستی در پهنای شستشوی مشابه در یک ساعت ،  قادر به پوشش دهی 600 مترمربع مساحت بیشتری  است که این امر به معنای سرعت عملیات بالاتر و هزینه‌های کمتر خواهد بود. با استفاده از این دستگاه تعداد دفعاتی که کاربر به پر و خالی نمودن مخازن آب می پردازد به حداقل کاهش یافته و بنابراین اتلاف وقت در این زمینه وجود نخواهد داشت.

اسکرابر سرنشین دار دارای 4 چرخ و همچنین فرمان و سیستم جلو برنده و عقب است و اگر شرایط یکسان برای استفاده از  دو ماشین اسکرابر دستی و اسکرابرسرنشین دار وجود داشته باشد، استفاده از نوع اسکرابر سرنشین دار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر است.

چرا کرشا؟

شرکت کوشا اندیش شاهکار ( کرشا ) به عنوان تولید کننده ماشین آلات نظافت صنعتی تخصصی در ایران و غرب آسیا ، با بهره گیری از فن آوری نانو و هوشمند سازی این ماشین آلات، به عنوان شرکتی پیشرو برتری خود را نسبت به سایر رقبا در ارائه این محصول به ارگانها، موسسات و سازمان ها،بیمارستان ها و صنایع مختلف نشان داده و جایگاه خود را تثبیت نموده است.

اسکرابر سرنشین دار کرشا با برخورداری از قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و مانور در راهروها و مسیرهای باریک برای کاربرد در محیط های تجاری کوچک تا صنعتی بزرگ طراحی شده  است. اسکرابر سرنشین دار کرشا مجهز به سیستم آنتی ویروس (COVID-19) ، جک اتومات فرچه و تی ، سیستم هوشمند محافظتی در هنگام دنده عقب و دور زدن برای جلوگیری از واژگونی، نشانگر مخزن آب تمیز و شناور مخزن آب کثیف جهت اعلام پر بودن مخزن و نشانگر آلارم در تمام اجزای سیستم برقی و الکترونیکی با در نظر گرفتن حداکثر راحتی برای کاربر می باشد و تمامی این موارد در  طراحی این ماشین اسکرابر سرنشین دار هوشمند در نظر گرفته شده است

* خرید اسکرابر سرنشین دار

با توجه به تولید محصولات نظافتی کرشا در ایران و وارداتی بودن محصولات شرکت های فعال ایرانی ، ارائه گارانتی یک ساله بدون قید و شرط ، خدمات پس از فروش قوی و مشتری مداری از تعهدات اصلی شرکت کوشا اندیش شاهکار در قبال مشتریان محترم است.همچنین به علت داخلی بودن محصولات ، این خدمات بسیار ارزان تر و راحت تر در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

مزایای اسکرابر سرنشین دار چیست؟

* خرید اسکرابر سرنشین دار

استفاده از موتور جلو برنده:

با توجه به ابعاد بزرگ تر و وزن بیشتر ماشین اسکرابر سرنشین دار در تولید این نوع از ماشین اسکرابر و به منظورهدایت آسان، این دستگاه ها به موتور جلو برنده تجهیز شده اند تا عملکرد بهینه این دستگاه در شستشو و خشک کردن سطوح کف و نیز قدرت آن در حرکت بر روی سطوح تضمین شود. به دلیل اینکه در این نوع از ماشین اسکرابر آب باید تا ارتفاع بیشتری نسبت به مدل های دستی مکش بشود  و از طرفی اسکرابر سرنشین دار برای استفاده در فضاهای دارای وسعت بالا طراحی شده است، نیازمند شعاع عملیاتی بالایی هستند و وجود کابل برق می‌تواند فضای عملیاتی آنها را محدود کند ، بنابراین در ماشین اسکرابر سرنشین دار از موتورهای الکتریکی عمل کننده با باتری های قابل شارژ استفاده شده است که این موتور مکنده از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این موتورهای جلو برنده سرعت و سهولت عملیات نظافت را افزایش داده و سبب شستشوی یکنواخت در سطوح می شود که در نتیجه ،  کیفیت شستشو به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد.با توجه به اینکه این ماشین ها مجهز به موتور جلوبرنده می باشند، این دستگاه ، دارای امکان تنظیم سرعت حرکت است.که بر این اساس می توان سرعت حرکت این اسکرابر سرنشین دار را متناسب با میزان و نوع آلودگی موجود بر روی سطح انتخاب کرد.

وسعت و پهنای شستشوی زیاد:

اسکرابر سرنشین دار از وسعت شستشوی زیادی برخوردار است و این مزیت در ماشین اسکرابر سرنشین دار ( کفشوی سرنشین دار ) هر دو فاکتور بازده و سودمندی را افزایش می دهد. با استفاده از اسکرابر سرنشین دار و با وجود برس های بزرگتر در آنها، هنگام حرکت مقدار زیادی از سطح زمین شستشو و تمیز می شود. بنابراین این ماشین اسکرابر سرعت انجام عملیات نظافت و شستشو را میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

بازدهی بالا برای کاربر :

کاربرد اسکرابر سرنشین دار در عملیات نظافت صنعتی موجب افزایش بازده کاری کاربر می شود. از آنجایی که کاربر به جای راه رفتن، دارای امکان نشستن و هدایت راحت و بی دردسر دستگاه است،  خستگی وی به نحو قابل توجهی کاهش می یابد و برای مدت زمان طولانی تری از لحاظ فیزیکی قادر به ادامه کار خواهد بود. همچنین طراحی آرگونومیک ماشین اسکرابر سرنشین دار از آسیب دیدگی کاربر در طولانی مدت جلوگیری می کند  و باعث بالا رفتن توان و کارایی کاربر و نیروی انسانی که با دستگاه کار میکند خواهد شد.

قدرت مکش

قرار گرفتن کامل تی بر روی سطح زمین به منظور جمع آوری بهینه آب و آلودگی باقی مانده روی سطوح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از طرفی دیگر سیستم نصب تی باید به گونه‌ای باشد که حرکت آن کاملاً مطابق با حرکات دستگاه باشد تا حتی در چرخش کامل ماشین اسکرابر،  مکش به شکلی بهینه انجام بگیرد. اسکرابر سرنشین دار از این ویژگی برخوردار است.

سرعت بالا و قدرت مانور اسکرابر سرنشین دار به منظور نظافت محیط های با مساحت بالای 5 هزار متر:

ماشین اسکرابر سرنشین دار ( کفشوی سرنشین دار ) قادر به چرخش ۳۶۰ درجه بوده و به راحتی در شیب ۴۵ درجه حرکت می‌نماید. این اسکرابر سرنشین دار هوشمند، نظافت را برای کاربران بسیار آسان کرده است. استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی در زمان و کاهش مصرف آب و افزایش بهره‌وری می‌گردد. تمامی دستگاه‌های اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی سرنشین دار مجهز به موتور جلوبرنده می‌باشند و با توجه به وزن و ابعاد دستگاه از موتورهای جلوبرنده قدرتمند در تولید آن استفاده می‌شود. وجود این موتور جلوبرنده، امکان حرکت ماشین اسکرابر یا کفشوی سرنشین دار را بر روی سطوح شیبدار و رمپ‌ها با شیب بالاتر فراهم می‌نماید.

نیروی محرکه اسکرابر سرنشین دار ( کفشوی سرنشین دار ) با استفاده از باتری تأمین می شود و به همین خاطر، این ماشین اسکرابر از قدرت مانور فوق العاده ای برخوردار است.

مخزن آب با ظرفیت بالا:

ماشین اسکرابر سرنشین دار دارای مخزن آب تمیز و آب کثیف بزرگ تری نسبت به نوع دستی است و در نتیجه آب تمیز  در این اسکرابر سرنشین دار دیرتر به پایان می رسد  و تعداد دفعات پر و خالی کردن این مخزن ها کاهش می یابد که در صرف وقت و انرژی صرفه جویی زیادی به دست می آید . همچنین بالا بودن ظرفیت مخازن آب در اسکرابر سرنشین دار با کیفیت ، بازدهی و سرعت عملیات شستشو و میزان بهره وری را افزایش می دهد.

قطعات و پشتیبانی

تمامی محصولات کرشا و قطعات آن در داخل تولید می شود. پشتیبانی و تعمیر قطعات باعث آسودگی خیال شما می شود.

سفارش و خرید محصولات نظافت صنعتی کرشا

برای خرید اسکرابر سرنشین دار ( کفشوی سرنشین دار ) کرشا می توانید با دفتر بازرگانی و فروش در  تهران تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر اقدام به ثبت سفارش بفرماید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

قیمت

جهت اطلاع از قیمت با دفتر فروش تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید

امور مشتریان

021-79447

شماره تماس و ایمیل

22270086 22270083

پست الکترونیک

contact@kershagroup.com

دفتر تهران

تهران- ميرداماد- ميدان مادر خيابان شاه نظري -برج ناهید - طبقه 9 واحد 4

کوشا اندیش شاهکار

تهران- ميرداماد- ميدان مادر خيابان شاه نظري برج ناهید طبقه 9-واحد 4

22270072-22270073

22270082-22270083

صفحات کاربردی

امور مشتریان

شبکه های اجتماعی