نظافت صنعتی با اسکرابر دارای دو نوع اسکرابر دستی (کفشوی دستی) و اسکرابر سرنشین دار (کفشوی سرنشین دار)است.

تولید کننده نظافتی , تولید کننده اسکرابر
نظافت صنعتی

در نظافت صنعتی با اسکرابر دستی فرد به کفشوی دستی با حرکات خود، نیرو وارد کرده و به سمت دلخواه هدایت می‌کند. در نظافت صنعتی با اسکرابر سرنشین دار  فردی به عنوان راننده هدایت اسکرابر را به عهده می‌گیرد. معمولاً به دلیل حجم بالای آلودگی یا بزرگ بودن محیط از ماشین اسکرابر سرنشین دار استفاده می‌کنند.

واترجت صنعتی
نظافت صنعتی

واترجت یک دستگاه نظافت صنعتی است که با یک پمپ آب را با قدرت زیاد به سطح مورد نظر می پاشد و نام دیگر آن کارواش صنعتی است.در واترجت هوشمند چون آب با فشار بالا پاشیده می شود باعث از هم گسستگی آلودگی و سطح و سپس تمیزی سطح می شود. استفاده از دستگاه واترجت مزایایی مانند صرفه جویی در مصرف آب، سازگاربودن با محیط زیست، کارایی بالا، سرعت در شستشو و عدم استفاده از مواد شوینده اشاره کرد

دستگاه واترجت
نظافت صنعتی

کارایی آسان و قابلیت های زیاد توانسته  این واترجت صنعتی را به یکی از محبوب ترین تجهیزات نظافتی تبدیل کند. از دیگر مزایای نظافت صنعتی می توان به کاهش زمان شستشو اشاره کرد. همچنین قیمت این واترجت باکیفیت نسبت به دیگر شوینده های صنعتی مناسب تر می باشد. استفاده از واتر جت انرژی کمتری از شما میگیرد. شستشوی منظم وسائل با واترجت صنعتی با کیفیت بالا باعث طول عمر آن ها می شود.واترجت دارای دو نوع واترجت آب گرم و واترجت آب سرد می باشد.

پولیشر صنعتی , دستگاه پولیشر
نظافت صنعتی

پولیشر صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه پولیشر نیز  اغلب برای جلا بخشیدن و شستشوی سطوح سخت استفاده می‌شود. اصلی ترین کاربرد این دستگاه صیقل دادن و برق انداختن پارکت و درخشان کردن کف محیط ها است. این دستگاه  یک سیستم برسی است که با چرخیدن برسی بر روی سطح زمین باعث ساییده شدن آلودگی و برطرف کردن خط و خش می‌شود. این پولیشر باکیفیت ساختاری عمودی دارد که کاربر می‌تواند با ایستادن از آن استفاده و آن را هدایت کند. سرعت چرخش برس هر ماشین پولیشر متفاوت است اما بین 150 الی 200 چرخش در هر دقیقه است. در مدل های عمودی، مدل هایی که سرعت کمتری دارند، هدایت و کنترل دستگاه راحت تر است. اما اگر سرعت بیشتر شود، درخشش و تمیزی سطوح نیز افزایش می‌یابد. مدل‌های متفاوتی از این دستگاه با پهنای شستشو تولید می‌شوند که رایج ترین شان 43 و 50 سانتی متر است.

بخارشور صنعتی , دستگاه بخارشور
نظافت صنعتی

انواع بخارشور در نظافت صنعتی عبارتند از بخارشوی دستی، بخارشور چند منظوره و تی بخارشور . بخارشور دستی اغلب در نظافت سینک‌های ظرفشویی، شیشه‌ها، درب‌ها، دیوار و اجاق گاز است. این مدل نسبت به دیگر مدل ها سبک تر و استفاده از آن راحت تر است. بخارشور صنعتی چندمنظوره برای تمیزکردن همه سطوح استفاده می‌شود و امکانات بیشتری دارد. دستگاه بخارشور صنعتی چندمنظوره دارای سری‌های زیادی است. معمولاً برای از بین بردن لکه‌ها از بخارشور چندمنظوره استفاده می‌شود. فشار بخار را می‌توانید در این بخارشوها تنظیم کنید و همچنین دسته آن‌ها نیز قابل تنظیم است. اگر قصد تمیزکردن سرامیک، فرش و قالب مبل را دارید، این گزینه بهترین کارایی را برای شما دارد. تی بخارشور جهت نظافت سرامیک و سنگ استفاده می‌شود. تی بخارشور را نمی‌توان برای نظافت صنعتی شیشه، اجاق گاز و پنجره استفاده کرد. این دستگاه نیز همانند جاروبرقی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می‌شود که با توجه به نحوه استفاده می توانید آن را تهیه کنید.