درباره ما

کرشا - کوشا اندیش شاهکار (سهامی خاص)

کوشا اندیش شاهکار

امور مشتریان

021-79447

تلفن

22270072
22270073 22270086

دفتر بازرگانی و فروش

میرداماد - میدان مادر - خیابان شاه نظری برج ناهید - طبقه ٩ واحد 4

تولید کننده محصولات نظافت صنعتی در ایران

شركت كوشا انديش شاهكار با برند رسمي ثبت شده كرشا، متشكل از جمعي از نخبگان و مخترعين كشور ، با هدف ايجاد اشتغال و توليد ماشين آلات نظافت صنعتي به صورت كامل ايراني مي باشد. شركت ما خود را ملزم به ارائه توليدات با كيفيت و خدمات پس از فروش سريع مي داند. در راستاي تاييد اين امر، توليدات شركت موفق به اخذ استاندارد ملي ايران گرديده است .

محصول بومی و پیشرو

با توجه به تولید محصولات نظافتی کرشا در ایران و وارداتی بودن محصولات شرکت های فعال ایرانی ، شرکت کوشا اندیش شاهکار به عنوان تولید کننده ماشین آلات نظافت صنعتی تخصصی در ایران و غرب آسیا ، با بهره گیری از فن آوری نانو و هوشمند سازی این ماشین آلات به عنوان شرکتی پیشرو برتری خود را نسبت به سایر رقبا در ارائه این محصول به ارگانها، موسسات و سازمان ها،بیمارستان ها و صنایع مختلف نشان داده و جایگاه خود را تثبیت نموده است.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش کرشا

ارائه گارانتی یک ساله بدون قید و شرط ، خدمات پس از فروش قوی و مشتری مداری از تعهدات اصلی شرکت کوشا اندیش شاهکار در قبال مشتریان محترم است.همچنین به علت داخلی بودن محصولات ، این خدمات بسیار ارزان تر و راحت تر در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. کرشا مفتخر است با حمایت و اعتماد شما مشتریان عزیز در جهت تولید محصولات جدید و متنوع دیگر گام برداشته و پاسخگوی نیاز شما عزیزان می باشد

اخذ گواهينامه استاندارد ملي ايران

سفارش و خرید محصولات نظافت صنعتی کرشا

برای خرید محصولات کرشا می توانید با دفتر بازرگانی و فروش در  تهران تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر اقدام به ثبت سفارش بفرماید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

جهت اطلاع از قیمت با دفتر فروش تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید

شماره تماس و ایمیل

22270086 22270083 contact@kershagroup.com

امور مشتریان

021-79447

دفتر تهران

تهران- ميرداماد- ميدان مادر خيابان شاه نظري -برج ناهید - طبقه 9 واحد 4