قیمت اسکرابر ایرانی

قیمت اسکرابر صنعتی

خدمات پس از فروش کرشا

قیمت اسکرابر

قیمت اسکرابر با توجه به کیفیت دستگاه و خدمات پس از فروش شرکت سازنده ، تعیین می گردد و از مهم ترین سوالاتی است که شمتریان هنگان خرید اسکرابر به آن توجه می کنند.

نظافت، همیشه دغدغه مردم بوده و نشان دهنده تمایل مردم به تمیزی است. از گذشته تا کنون، انواع روش‌های نظافت، به مردم درجهت برآورده کردن خواسته‌های خود کمک کرده است. با گذشت هرچه بیشتر زمان، روش‌های مختلف نظافت نیز دچار تغییر و پیشرفت‌هایی شده‌اند. یکی از نمونه‌های این پیشرفت، دستگاه‌ها و ماشین آلات مدرن در زمینه نظافت است. در این متن به تفاوت میان روش‌های سنتی و استفاده از محصولات به روز می‌پردازیم.

تاثیر کارای بر قیمت اسکرابر

نظافت دستی:

روش سنتی نظافت، یا همان تمیز کردن دستی محیط، یک روش قدیمی است که بسیار میان همه مردم جا افتاده است. نظافت دستی ممکن است برای محیط‌هایی مانند خانه و مغازه‌های کوچک گزینه مناسبی باشد. اما اگر فضا قدری بزرگ‌تر شود، به تعداد زیادی سطل و تی نیاز خواهد بود. در مصرف مواد شوینده و آب، بسیار اسراف می‌شود. همچنین در نهایت ممکن است به نتیجه دلخواه دست نیابیم. یکی دیگر از معایب تمیز کردن محیط به صورت دستی، این است که نمی‌توان از محیط در مدتی که امر نظافت انجام می‌شود استفاده کرد. در غیر این صورت شستشو باید مجددا انجام شود.

نظافت صنعتی:

بهترین گزینه برای نظافت محیط‌های تجاری و صنعتی، استفاده از ماشین‌آلات مدرن و به‌روز است. هدف از این صنعت افزایش سرعت، بهره‌وری، کاهش مصرف منابع و همچنین کاهش هزینه‌ها در فرایند نظافت است. برای نظافت بخش‌های مختلف و برای اهداف مختلف، دستگاه‌های گوناگونی تولید شده است. شما می‌توانید دیوارها، سطح کف، پله‌ها و… محیط کارخانه، کارگاه، مجتمع، برج‌ها و درمانگاه‌ها را به راحتی نظافت و شستشو نمایید. در ادامه به عوامل تاثیر گذار در قیمت اسکرابر و دستگاه های نظافت صنعتی اشاره می کنیم.

قیمت اسکرابر صنعتی

قیمت اسکرابر صنعتی به عنوان یک دستگاه صنعتی، یکی از مهم ترین سوالاتی است که در ذهن مشتریان پس از شناسایی این دستگاه نظافت صنعتی کاربردی به وجود می‌آید. نظافت صنعتی و نظافت مکانیزه شستشو از بهترین دستاوردهای بشریت در زمینه نظافتی تا به امروز به شمار می‌روند که باعث افزایش چشم‌گیر کیفیت بالای سطوح کف شده‌اند. بر این اساس کاربر خدماتی، می‌تواند با استفاده از این تجهیزات نظافت صنعتی به سادگی و به‌طور موثر سطوح هموار را با به کارگیری از هر یک از مدل‌های دستگاه اسکرابر شستشو و نظافت نماید.

اسکرابر صنعتی، از جمله دستگاه‌های مناسب برای نظافت کف است. بهره‌گیری از این دستگاه نظافت صنعتی، به مراتب خیلی بهتر از روش‌های کهنه و زمان‌بر نظافت سنتی خواهد بود. اسكرابر‌ها با وجود همه مزایایی که دارند ممکن است به دلیل بالا بودن قیمت اسکرابر در حین انتخاب، چالش برانگیز باشد؛ ولی توجه به این نکته خالی از لطف نیست که، دستگاه اسكرابر سرنشين‌دار یا اسکرابر دستی دستگاهی مناسب در جهت صرفه جویی اقتصادی است. این زمین شوی صنعتی با افزایش سرعت شستشو و کاهش مصرف آب و مواد شوینده، نظافتی بی قید و شرط را برای محیط به ارمغان مي‌آورد. در ادامه برخی از عوامل موثر در قیمت کفشوی صنعتی و شرایط متفاوت سطوح، تشریح خواهد شد. با دانش کافی در رابطه با انواع کفشوی صنعتی و سطح تحت نظافت، می‌توان مقرون به صرفه‌ترین دستگاه اسكرابر را انتخاب نمود.

ویژگی های تاثیرگذار در قیمت

کشور سازنده و برند
قدرت ضدعفونی کنندگی
نحوه هدایت
سيستم جلو‌برنده

در انتخاب دستگاه اسکرابر مناسب، می بایست عوامل محیطی مکان تحت شستشو را در نظر گرفت. اما این مورد تنها عامل تاثیرگذار در قیمت اسکرابر برای خرید آن نیست. عوامل متفاوتی در قیمت دستگاه اسکرابر و فروش اسکرابر موثر هستند، که بسته به نوع محیط تحت شستشو، می‌توان بهترین دستگاه اسكرابر را انتخاب نمود. دستگاه اسکرابر در صورتی که صحیح انتخاب شود، پس از گذشت مدت زمانی سودآوری خواهد داشت. موارد اثرگذار بر قیمت کفشوی عبارت اند از

کشور سازنده و برند:

یکی از مهم‌ترین پارامتر‌های موثر در قیمت اسکرابر و هر دستگاهی ، برند سازنده آن محصول است. بیشتر دستگاه‌های موجود، محصول برند اصلی هستند، اما قطعات این دستگاه‌ها در کشور‌های دیگر مونتاژ می‌شود. مونتاژ دستگاه از کیفیت عملکرد و قیمت آن می‌کاهد. به همین دلیل دستگاه‌هایی که با برند اصلی و در کشور مبدا برند ساخته می شوند، از کیفیت بالاتری برخوردارند. از با کیفیت‌ترین و شناخته‌ترین اسكرابر‌های ساخته شده در کشور ایتالیا است.

قدرت ضدعفونی کنندگی:

در سال گذشته به اهمیت ضدعفونی بودن محیط، پی‌بردیم. اکنون می‌دانیم که آلودگی‌های بیماری‌زا، در همه سطوح وجود دارند. اطلاعات به دست آمده از تحقیقات نشان می‌دهد که، ویروس کرونا سنگین است و با گذشت زمان روی سطوح باقی می‌ماند. اسکرابر‌هاي ايراني جدید، دارای قابلیت ضدعفونی سطوح هستند. در مدل‌های جدید اسکرابر، مواد ضدعفونی کننده روی فرچه اسپری می‌شود. این امر باعث می‌شود که، سطح نه تنها تمیز، بلکه ضدعفونی نیز شود. باید توجه داشت که ویژگی ضدعفونی سطوح، برای اولین بار در جهان توسط شرکت کرشا ارائه شده است.

نحوه هدایت:

به طور کلی دستگاه اسكرابر از لحاظ نوع هدایت، به دو دسته اسكرابر دستی و سرنشین‌دار تقسیم می شود. اسکرابر دستی برای شستشوی سطوح هموار در اماکن کوچک و یا اماکنی با وجود موانع مناسب است. از اسكرابر سرنشین‌دار نیز می توان به منظور شستشوی سطوح وسیع استفاده نمود. دستگاه‌های اسکرابر خودرویی از مخازن بزرگتری برخوردارند و طراحی پیشرفته‌ترِ این نوع اسكرابر، موجب افزایش قیمت اسکرابر سرنشین دار ( خودرویی ) نسبت به اسکرابر دستی می‌شود. با توجه به ویژگی‌های سطوح و مساحت تحت نظافت، می‌توان مناسب‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین دستگاه را انتخاب نمود.

سيستم جلو‌برنده:

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت اسکرابر تاثیر‌گذار است، وجود باتری در داخل دستگاه است. حرکت دستگاه اسكرابر صنعتی اگر با استفاده از انرژی الکتریکی باشد، به دو دسته تامین انرژی با کابل و از طریق برق و تامین انرژی با باتری است. در صورتی که دستگاه اسكرابر باتری‌دار باشد، هزینه باتری به قیمت اسکرابر اضافه خواهد شد. به همین ترتیب قیمت اسکرابر باتری‌دار بالاتر از مدل‌های کابلی است. استفاده از کفشوی باتری‌دار برای شستشوی اماکنی که دسترسی مناسب به پریز برق ندارند و یا وجود کابل بر روی زمین، در تردد مشکل یا خطر ایجاد می کند، مناسب است.

اسکرابر، در انواع نمونه‌های تولیدی و بازه‌های قیمتی متنوعی به بازار عرضه می‌شود. دلیل گران‌تر بودن قیمت اسکرابر در نمونه‌های خارجی، نسبت به نمونه های داخلی، حمل و نقل، تعرفه‌های گمرکی و وابستگی به قیمت ارز است. این قیمت اسکرابر بالا، به هیچ وجه نشان دهنده برتری نمونه های خارجی نیست. حتی گاهی اوقات با وجود قیمت بیشتر نمونه های خارجی، دیده شده که کیفیت کمتری نسبت به نمونه های داخلی دارند. با وجود منابع فراوان و مواد اولیه مناسب در داخل کشور و همچنین داشتن تکنولوژی‌های روز دنیا، مدیران باتجربه داخل کشور اقدام به تولید دستگاه های صنعتی با قیمت بسیار مناسب‌تر، کیفیت برابر و حتی بیشتر نسبت به نمونه خارجی تولید کرده‌اند.

شرکت کوشا اندیش شاهکار (کرشا) مفتخر است که، در زمان تحریم‌های ظالمانه توانسته است، به تولید محصولات نظافتی از جمله اسکرابر دست یابد. عرضه انواع مدل‌ها و محصولات مختلف به بازار با قیمت اسکرابر ارزان و باورنکردنی ، افتخار بعدی این شرکت است.

شرکت کوشا اندیش شاهکار، متشکل از نخبگان، مخترعان و متخصصان جوان و باتجربه است. این شرکت با هدف تولید نسل جدیدی از ماشین آلات نظافت صنعتی و همچنین، اشتغال‌زایی تاسیس گردیده است. این شرکت می‌تواند خدماتی در بهترین سطح ارائه دهد. این شرکت همچنین به عنوان اولین تولید کننده محصولات نظافت صنعتی تخصصی در غرب آسیا، دارای محصولاتی با استاندارد ملی و کیفیت جهانی است. بهره‌گیری از فن‌آوری نانو و هوشمند سازی این ماشین آلات، شرکت کرشا را به عنوان یک شرکت پیشرو در ایران معرفی کرده است. این موضوع باعث برتری این شرکت، نسبت به رقبا نیز شده است.

شرکت کرشا با ارائه خدمات نوین پشتیبانی مشتری مداری و عمل به تعهدات، باعث ایجاد فضای مثبتی در بازار عرضه و تقاضا شده است. شرکت کرشا خود را متعهد می‌داند که با استفاده از استانداردهای بلند پایه و اخذ گواهینامه های لازم، کلیه محصولات خود را بر این اساس تولید کند. خطوط ارتباطی ما از جمله تلفن ۷۹۴۴۷-۰۲۱ و سایت www.kershagroup.com برای اطلاع از قیمت اسکرابر به روز آماده پاسخگویی به شما است.

کوشا اندیش شاهکار

تهران- ميرداماد- ميدان مادر خيابان شاه نظري برج ناهید طبقه 9-واحد 4

22270072-22270073

22270082-22270083

صفحات کاربردی

امور مشتریان

شبکه های اجتماعی