قیمت اسکرابر در سال 1400

در سال‌های اخیر درگیری دنیا با ویروس کرونا و جان باختن تعداد زیادی از انسان‌ها، باعث شد که مردم به مسئله نظافت خود و محیط زندگی‌شان اهمیت فراوانی بدهند. طبق تحقیقات انجام شده، شیوع ویروس کرونا در صورت عدم رعایت بهداشت فردی و محیطی افزایش می‌یابد و در نتیجه در این شرایط سخت، ما موظف به رعایت هر چه بیشتر پاکیزگی محیط هستیم. یکی از شیوه‌های نظافت، استفاده از اسکرابر ایرانی است که امروزه استفاده از این تجهیزات از جمله اسکرابر یا کف شوی صنعتی که وظیفه نظافت سطوح کف را به عهده دارند، بسیار مرسوم است. کیفیت و دقت نظافت در این دستگاه به طرز شگفت انگیزی بالا است و علاوه بر آن، صرفه جویی در هزینه‌ها، مصرف آب و انرژی نیروی انسانی نسبت به قیمت اسکرابر ایرانی از دیگر مزایای این دستگاه با ارزش است.

همان‌طور که می‌دانید حمایت از تولید و تولید کنندگان داخلی، مسئله‌ای است که به نفع کشور عزیزمان ایران است. اسکرابرهای تولید شده در داخل کشور، هم‌تراز با محصولات خارجی، از توان و کیفیت بالایی در شستشوی سطوح کف برخوردارند. از طرف دیگر تولید این محصولات در داخل، باعث کاهش قیمت اسکرابر ایرانی می‌شود. در این مقاله پس از معرفی اسکرابر ایرانی، به توضیح عوامل تأثیرگذار بر قیمت اسکرابر ایرانی می‌پردازیم.

اسکرابر چیست؟

اسکرابر صنعتی یک دستگاه نظافتی است که با نام‌های کف شوی صنعتی و زمین شوی صنعتی نیز شناخته می‌شود که این تجهیزات وظیفه شستشوی کف را برعهده دارند. امروزه به دلیل دشواری تمیزکاری در صنایع و حتی فروشگاه‌ها و بیمارستان‌ها، که محیط‌هایی پر رفت و آمد هستند، استفاده از اسکرابر ایرانی به شدت توصیه می‌شود. اسکرابر صنعتی می‌تواند به طور همزمان عمل شستشو و خشک کردن قسمت شسته شده را بدون این که آلودگی و آب کثیف ناشی از شستشو را روی سطوح به جای بگذارد، انجام دهد. این دستگاه انواع گوناگونی دارد که هر کدام را می‌توان در مکان‌های متفاوتی استفاده کرد.

عملکرد دستگاه اسکرابر ایرانی به چه صورت است؟

این دستگاه مکانیزم خاصی برای شستشوی سطح دارد که درنتیجه بهترین و باکیفیت‌ترین نظافت سطح  را در اختیار ما قرار می‌دهد. شیوه کار اسکرابر ایرانی را به صورت ساده می‌توان این گونه شرح داد: ابتدا آب و مواد شوینده (که این مواد باید ساختاری متناسب با دستگاه داشته باشند) از مخازن مربوطه بر روی سطح مورد نظر پاشیده می‌شود. سپس به صورت همزمان با پاشش آب و مواد شوینده، برس‌های اسکرابر ایرانی با سرعت و قدرت بالا شروع به چرخش کرده و کثیفی‌ها را از سطح جدا می‌نماید و عملیات شستشو بدین صورت انجام می‌شود.

یکی از ویژگی‌های با ارزش آن با توجه به قیمت اسکرابر ایرانی ، خشک کردن سطح شسته شده به صورت همزمان با شستشو است. برای این کار، دستگاه به تیغه لاستیکی در عقب آن مجهز شده که آب مخلوط شده با آلودگی‌ها را جمع آوری کرده و توسط سیستم مکش تعبیه شده به مخزن آب کثیف هدایت می‌کند. این عمل از خطرات احتمالی که از لیز بودن سطح پس از عملیات شستشو ناشی میشود، جلوگیری می‌کند. پس از اتمام کار با دستگاه، کاربر می‌تواند به راحتی مخزن آب کثیف را تخلیه کرده تا از انباشت آلودگی داخل مخزن که خود باعث خرابی دستگاه می‌شود، جلوگیری به عمل آید.

عوامل مؤثر بر قیمت اسکرابر ایرانی در سال 1400

از آن جایی که اسکرابر برای نظافت در بسیاری از مکان‌ها استفاده می‌شود، افراد زیادی برای خرید آن مشتاق هستند. پس در صورت داشتن قصد خرید، باید بدانیم عوامل متعددی بر قیمت اسکرابر در سال 1400 تأثیر گذارند که به شرح برخی از این عوامل می‌پردازیم.

  • کیفیت مواد سازنده بدنه و قطعات

نوع موادی که برای ساختن بدنه اسکرابر و قطعات آن استفاده می‌شود، بر کیفیت، ظاهر و طول عمر دستگاه بسیار مؤثر است. اگر برای ساختن دستگاه از مواد بی‌کیفیت استفاده شود نه تنها آن قادر به نظافت یک محیط نیست، بلکه به سطوح کف و کف پوش‌ها نیز آسیب وارد می‌کند. این بی‌کیفیتی مواد بدنه و قطعات سازنده آن سبب می‌شود، این تجهیزات خیلی زود کارآیی خود را از دست بدهند و هزینه‌های گزافی را بر خریدار تحمیل کنند. پس یکی از عوامل مؤثر بر قیمت اسکرابر ایرانی در سال 1400 کیفیت قطعات سازنده و بدنه دستگاه است که خریدار باید به آن توجه کند.

  • برند و کشور سازنده

امروزه شرکت‌های بسیاری در جهان اقدام به طراحی و تولید دستگاه اسکرابر صنعتی، در انواع مدل‌ها می‌کنند. اما آن چه که از اهمیت بالایی برخوردار است، موضوع برند و کشور سازنده این دستگاه‌های نظافتی است. شرکت‌های معتبر، از لحاظ گارانتی، خدمات پس از فروش، کیفیت ساخت عالی، اصالت کالا و … در نسبت به شرکت‌های نه چندان معتبر، محصولات باکیفیت‌تری را ارائه می‌دهند؛ البته محصولات این نوع شرکت‌ها، نسبت به محصولات مشابه از قیمت بالاتری برخوردار هستند. با توجه به این که این شرکت‌ها سازنده قطعات اولیه تجهیزات نظافتی خود هستند، قیمتی که ارائه می‌کنند توجیه منطقی دارد و خرید آن به صرفه‌تر است. چون علاوه بر مواردی که گفته شد، خرید از یک شرکت و برند معتبر آسودگی خاطر را برای خریدار به همراه می‌آورد.

خدمات پس از فروش

شاید یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر تولید کننده‌ای، داشتن خدمات پس از فروش قوی برای محصولات خود است که این خدمات باعث جذب مشتری و رضایت وی خواهد شد. خریداران دستگاه نظافتی هنگام خرید به خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه بسیار توجه دارند و اگر این خدمات به خوبی ارائه نشوند، مشتریان به شرکت تولیدکننده بدبین شده و نارضایتی آن‌ها را در پی خواهد داشت.

تأثیر انواع مدل‌های اسکرابر بر قیمت اسکرابر ایرانی

انواع مختلفی از دستگاه‌های اسکرابر توسط برندهای مختلف طراحی و تولید می‌شوند و بنابراین، خرید زمین شوی مناسب کمی دشوار می‌شود. پس از این که برند سازنده دستگاه مورد نظرمان را انتخاب کردیم، باید نوع زمین شوی را هم متناسب با محیط  انتخاب کنیم. قیمت اسکرابر ایرانی در سال 1400 متأثر از مدل‌های متنوع این دستگاه است، که می‌توان آن‌ها را از دو منظر مورد بررسی قرار داد:

  • شیوه هدایت: اسکرابرها از نظر نوع هدایت به دو دسته سرنشین‌دار (خودرویی) و دستی تقسیم می‌شوند. از اسکرابرهای سرنشین دار یا خودرویی، در محیط‌های وسیع و بدون مانع مانند مراکز تجاری و اداری، پارکینگ‌ها و… که پهنای شستشوی زیادی دارند، استفاده می‌شود. اما برای نظافت مکان‌هایی که از وسعت کمی برخوردارند، دارای موانع هستند یا راهروهای باریکی دارند بهتر است از کف شوی صنعتی دستی استفاده شود؛ چون این نوع از دستگاه اندازه کوچکتری نسبت به مدل خودرویی دارد.
  • منبع تغذیه: دیگر دسته بندی‌ که می‌توان اسکرابرها را به وسیله آن مورد بررسی قرار داد، بحث منبع تغذیه و شیوه تأمین انرژی آن است. از این نظر این تجهیزات به دو دسته کابلی (برقی) و باتری‌دار (شارژی) تقسیم بندی می‌شوند. اگر در محیطی که قرار است نظافت شود دسترسی به پریز برق آسان نباشد باید قید کف شوی کابلی را بزنید. کف شوی باتری‌دار بر خلاف نوع کابلی، قدرت مانور بالاتری دارد و به دلیل نداشتن کابل، بدون دردسر در محیط‌های پرتردد قابل استفاده است. البته قیمت اسکرابر ایرانی باتری‌دار نسبت به قیمت اسکرابر ایرانی کابلی به دلیل افزوده شدن قیمت باتری به دستگاه بیشتر است.

نکات تکمیلی برای خرید اسکرابر

انتخاب و خرید اسکرابر، بسیار مهم است و نیاز به کسب اطلاعات دارد که به همین دلیل سعی کردیم به اختصار به نکات اساسی و مؤثر بر قیمت اسکرابر در سال 1400 بپردازیم تا خرید اسکرابر را برای شما آسان‌تر کنیم. اسکرابر از جمله دستگاه‌های نظافت صنعتی است که امروزه در بسیاری از صنایع و مراکز اداری و تجاری کاربرد فراوانی دارد و صاحبان سرمایه برای صرفه جویی در وقت و ایمنی که توسط اسکرابر ایجاد می‌شود، ترجیح می‌دهند تا استفاده از این تجهیزات را جایگزین روش‌های سنتی یعنی استفاده از تی و سطل آب کنند. خریداران بیشتر مایل به خرید از شرکت‌هایی هستند که خود تولید کننده قطعات سازنده باکیفیت دستگاه‌های نظافتی باشند و گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری را در اختیار مشتریان قرار دهند. در خرید زمین شوی باید به وسعت محیط، نوع کف پوش‌ها، دسترسی یا عدم دسترسی به پریز برق و … توجه شود، تا بتوانیم دستگاهی را انتخاب کنیم که سبب کاهش هزینه‌ها و افزایش ایمنی شود و همچنین به کف پوش‌ها آسیبی نرساند.

شرکت کرشا؛ ارائه دهنده محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب

شرکت کوشا اندیش شاهکار (کرشا) با به کارگیری نخبگان و مختصصان جوان ایرانی، به شرکتی معتبر از لحاظ تولید دستگاه باکیفیت نظافت صنعتی تبدیل شده است. این شرکت انواع اسکرابر و سایر محصولات نظافتی را با بهترین کیفیت تولید می‌کند و از جمله تولیدکنندگان قطعات سازنده محصولات نظافتی در غرب آسیا است. به علت تولید قطعات سازنده توسط نخبگان داخلی، هزینه‌های جانبی لازم جهت واردات پرداخت نمی‌شود و باعث می‌شود این دستگاه با قیمت تمام شده مناسب عرضه شود. محصولات شرکت کرشا دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش هستند و کلیه قطعات دستگاه‌ها در واحد خدمات پس از فروش وجود دارد که در صورت نیاز مشتریان در زمان کوتاهی این خدمات به آن‌ها عرضه می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت اسکرابر ایرانی در سال 1400 و دریافت مشاوره به سایت www.kershagroup.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 79447-021 تماس حاصل فرمائید.