خرید اسکرابر سرنشین دار با کیفیت بالا

خرید اسکرابر سرنشین‌دار مناسب نقش بسیار مهمی درتمیز نگه‌داشتن و اداره کردن اماکنی دارد که، با وجود وسعت زیاد و سختی نظافت، بایستی همواره تمیز و سالم نگه‌داشته شوند.کفشور سرنشین دار نه تنها آب کمتری مصرف می‌کند، بلکه منجر به نظافت کارآمدتر و کامل‌تری نیز می‌شود. به حدی که امروزه نظافت را بدون آن نمی‌توان تصور کرد و خرید اسکرابر سرنشین‌دار با کیفیت بالا، به نیاز مبرم مدیران و صاحبان مشاغل تبدیل شده است.

اسکرابر سرنشین دار , کفشوی سرنشین دار , کفشور سرنشین دار , ماشین اسکرابر سرنشین دار , خرید اسکرابر سرنشین دار با کیفیت بالا
خرید اسکرابر سرنشین دار - کفشور سرنشین دار
اسکرابر خودرویی تولید ۱۴۰۰ , اسکرابر سرنشین دار , کفشوی سرنشین دار , کفشور سرنشین دار , ماشین اسکرابر سرنشین دار , خرید اسکرابر سرنشین دار با کیفیت بالا
خرید اسکرابر سرنشین دار - کفشور سرنشین دار

روش نوین نظافت با خرید اسکرابر سرنشین دار

امروزه به دلیل وسعت مشاغل و اماکن و نیاز به نظافت روزمره، در صورتی که برای نظافت سطوح بزرگ ، از روش سنتی استفاده شود، انرژي و زمان مورد نیاز جهت شستشو و خشکی سطح، بسیار بیشتر از روش نوینِ بدون دخالت دست، خواهد بود. با خرید اسکرابر سرنشین دار ، فقط با فشار دادن یک دکمه، کفشور سرنشین‌دار با قدرت مانور بالایی که دارد، بخش‌های گسترده‌ای از یک مکان را در زمان کمتری، با سهولت و آب مصرفی کمتر، نظافت می‌کند.

کفشور سرنشین‌دار به طور موثری هرگونه آلودگی را از روی سطوحی مانند: پله‌برقی، کف پلاستیکی، سنگ مرمر، چوب سخت، گرانیت، بتن، آجر، سرامیک، پارکت، موزاییک، اپوکسی و حتی فرش نیز، از بین می‌برد.

اسکرابر ملی ، کفشوی صنعتی , کفشور صنعتی , تولید کننده اسکرابر , تولید کننده نظافتی , نظافت صنعتی , دستگاه نظافتی , خرید دستگاه نظافتی برای کرونا , تجهیزات نظافتی , ماشین شستشو
خرید اسکرابر سرنشین دار - کفشور سرنشین دار

محبوب ترین نوع کفشور سرنشین دار

کفشور سرنشین دار در انواع و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند. به همین دلیل استفاده از آن‌ها درمحیط‌های مختلف امکان‌پذیر است. اسکرابر به دو دسته‌ی کلی کفشور سرنشین‌دار و کفشور دستی تقسیم می‌شوند. محبوب‌ترین نوع آن‌ها، کفشور سرنشین‌دار است که از بزرگ‌ترین کف شورها به حساب می‌آیند و کاربر با سوارشدن بر روی آن به نظافت سطوح می‌پردازد.

اهمیت خرید اسکرابر سرنشین دار

همان‌طور که بیان شد، شرکت‌های تولیدکننده، انواع پیشرفته‌ای از کف شورها را ارائه می‌دهند تا نظافت منظم، سریع و عمیق را تضمین کنند. کفشور سرنشین‌دار یک دستگاه کف شور سنگین به حساب می‌آید که، قادر به شستشوی انواع کف است. این دستگاه با مزایای ویژه‌ای که دارد فرآیند شستشو را برای صاحبان مشاغل بسیار آسان‌تر می‌کند.

کفشور سرنشین‌دار مدل IRSC50BD65:

کفشور سرنشین‌دار مدل  IRSC50BD65 از به‌روزترین محصولات تولیدی داخل کشور است و از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های آن، این است که برای محیط‌های متوسط و بزرگ مانند کارخانه ها، اماکن مذهبی، مراکز خرید، بیمارستان‌ها، اماکن عمومی پرتردد مانند پایانه‌ها، فرودگاه‌ها، راه‌آهن‌ها و موارد دیگر استفاده می‌شود.

نحوه کار کفشور سرنشین‌دار :

کفشور سرنشین دار برای راحتی و کارآمدی بیشتر، شبیه به اتومبیل‌ ساخته شده است و توسط راننده‌ای که روی صندلی آن می‌نشیند هدایت می‌شود. همچنین برای حرکت دستگاه به جلو و عقب و بوق هشدارو راحتی راننده در استفاده از ماشین، از نشانگر آلارم در تمام اجزای سیستم برقی و الکترونیکی و سیستم هوشمند محافظتی در هنگام دنده عقب و دور زدن و جک اتومات فرچه و تی استفاده شده است.

بدنه‌ی کفشور سرنشین دار :

کفشور سرنشین دار از بدنه پلی‌اتیلن با فن‌آوری نانو با استحکام بسیار بالا و ضدضربه و مخازن آب تمیز و کثیف تشکیل شده است. آب تمیز با مواد شوینده از طریق اتصالات زیر دستگاه بر روی برس و فرچه ریخته می‌شود و با حرکت دستگاه شروع به تمیز کردن می‌کند. دور برس یک محافظ وجود دارد، تا از پاشیدن مواد به اطراف جلوگیری کند.آب کثیفی که پس از تمیز شدن کف ایجاد می‌شود توسط یک موتور مکش جمع می‌شود، که در پشت دستگاه قرار گرفته.

کفشور سرنشین دار به گونه‌ای طراحی شده است که کف را با زاویه 45 درجه کاملا خشک کند. به دلیل محافظی که تعبیه شده است ، هنگام عبور از موانع به دستگاه آسیب نمی‌رسد.

قابلیت ویروس کشی:

با امکان تنظیم فشار برس و فرچه، می‌توان با فشار دادن فرچه و استفاده از شوینده‌های مخصوص، باعث افزایش درصد نظافت و از بین رفتن هرگونه باکتری و آلودگی از کف شد. بنابراین کفشور سرنشین دار قدرت ویروس کشی دارد و برای مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌ها بسیار ضروری هستند.

نوع باتری:

کفشور سرنشین دار شرکت کرشا از نوع باتری دار است و برای مکان ‌های وسیع و بزرگ یا پررفت و آمد، که ممکن است استفاده از پریز برق در آن محل سخت باشد مناسب است. استفاده از باتری سرعت عمل کار را نیز افزایش می‌دهد و به دلیل کیفیت بالای باتری، با دوام طولانی و کارایی عالی به فعالیت می‌پردازد.

نکته: باتری‌ها در زیر صندلی قرار گرفته که دسترسی به آن را آسان می‌کند و اگر مشکلی در اتصال باتری ها یا خود باتری به وجود آید، به راحتی می‌توان مشکل را بررسی کرد.

سروصدای کم:

یکی دیگر از نکات مهم، سر و صدای بسیار پایین ماشین‌های کفشور سرنشین دار است. این ویژگی در مکان‌هایی مانند مراکز بهداشتی، درمانی و مذهبی که همواره در آن‌ها تردد وجود دارد، و با این حال به سکوت زیادی احتیاج دارند، بسیار مهم است. می‌توان با استفاده از کفشور سرنشین دار که یک عایق صوتی دارند، عمل نظافت را با حداقل آلودگی صوتی انجام داد.

نیاز اماکن مختلف به ماشین‌های کفشور سرنشین دار :

قبل از هرچیزی به مرور اماکنی می‌پردازیم که برای نظافت سطوح به اسکرابرهای سرنشین‌دار نیاز صددرصدی دارند؛ برج‌ها، رستوران‌ها، انبارها، بیمارستان‌ها و کارخانه‌ها.

در هر مکان بسته به شرایط آن محل، باید اقدامات متناسب انجام گیرد. همه‌ی این اماکن در معرض آلودگی بیشتر و شدیدتری قرار دارند، که به سرعت در آن‌ها جریان پیدا می‌کند. بنابراین نظافت سطوح به کمک کفشور سرنشین دار ، در چنین اماکنی، در اولویت کار قرار دارد.

# خرید اسکرابر سرنشین دار  # خرید اسکرابر سرنشین دار  # خرید اسکرابر سرنشین دار  # خرید اسکرابر سرنشین دار  # خرید اسکرابر سرنشین دار  # خرید اسکرابر سرنشین دار 

 

مزایا خرید اسکرابر سرنشین‌دار در محیط‌های بزرگ:

هرچند که  کفشور سرنشین دار به عنوان یک ابزار ایده آل حهت نظافت سطوح شناخته شده است، اما با این وجود، ممکن است به دلیل هزینه‌های زیاد و محدودیت بودجه، صاحبان و مدیران املاک، بودجه کمتری برای نگهداری و نظافت سطوح در نظر گیرند و به این امر اهمیت چندانی ندهند.

بنابراین در ذیل مطلب به ذکر برخی از مهم‌ترین دلایل لزوم استفاده از اسکرابرها در نگهداری مناسب سطوح بزرگ، پرداخته‌ایم:

صرفه جویی در هزینه‌ها:

هزینه های کوتاه مدت درابتدای کار، همیشه کمتر از هزینه هایی است که شما برای تعمیر و جایگزینی کف‌پوش خود متحمل می‌شوید. این کار به نوعی سرمایه گذاری به حساب می‌آيد.

ظاهر مناسب:

مشتریان و کارکنان شما، به تمیز بودن محل کار شما توجه می‌کنند. یک مکان کثیف و آلوده، آن‌ها را با تصوری منفی روبرو می‌سازد که رفع آن تصور، بسیارسخت خواهدبود.

کاهش خطر اماکن آلوده:

اماکنی مانند بیمارستان‌ها بسیار به بالا نگه‌داشتن سطح بهداشت خود در یک فرآیند کوتاه مدت نیامند هستند، تا بدین نحو کارکنان و بیماران، کمتر در معرض مواد شیمیایی قرار گیرند.

کاهش مصرف انرژي:

امروزه مردم ارزش زیادی برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی قائل هستند. بنابراین یک نظافت کم مصرف نه تنها مقرون به صرفه است، همچنین می تواند از شما یک وجهه مثبت در امور اجتماعی بسازد.

کاهش لغزندگی‌ها:

طبق آمار، نزدیک به ۲۰ درصد از آسیب‌های شغلی مربوط به لغزش و سقوط است. بنابراین بایستی مدت زمان مرطوب ماندن سطوح بسیار کمتر باشد. با توجه به اینکه کفشور سرنشین‌دار، با روش سنتی تفاوت جدی دارد، باعث می‌شود کف سریع‌تر خشک شده و این مسئله به کاهش احتمال لیزخوردن و سقوط افراد بیانجامد.

خرید کفشور سرنشین دار مناسب :

شما می‌توانید با خرید کفشور سرنشین‌دار شرکت کرشا ، این امکان را فراهم آورید تا با خیال راحت به نطافت کارآمد سطوح بپردازید. البته این امر فقط در صورتی محقق می‌گردد که به همه‌ی اصول استفاده و نگهداری از اسکرابرها عمل کنید.