طی چند سال گذشته تغییرات به وجود آمده موجب شده‌اند، دادوستد‌های مالی با کشورهای خارجی به سختی و با هزینه‌های سرسام‌آور تمام شود، یک تغییر اساسی در داخل کشور در نحوه انتخاب اجناس برای خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت توسط مردم نیز صورت گرفته است.

 خریداران داخلی به این نتیجه رسیده‌اند که اگر جنس مشابه داخلی و باکیفیت موجود است، چرا از آن استفاده نکنند. این رویه طی این چند سال باعث رونق گرفتن بازارهای دانش‌بنیان داخلی شده است. اگر کیفیت کالای ایرانی مهم‌ترین دلیل این چرخه نباشد، بدون شک یکی از مهم‌ترین دلایل آن است.

این اتفاق در خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت به تقریب برای همه محصولاتی که نمونه مشابه داخلی داشته‌اند افتاده است، و اسکرابرها (کف‌شورهای صنعتی) نیز از آن مستثنی نیستند. اسکرابرها تقریبا جزو دسته‌ی وسایل حجیم قرار می‌گیرند که واردات آن‌ها، جدای از قیمت گزاف نمونه‌های خارجی، به دلیل حجم بالا، سخت و هزینه‌بر است. در نتیجه به طور قطع خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت هزینه‌ی بسیار پایین‌تری را به خریدار تحمیل می‌کند.

دستگاه نظافت صنعتی ، کفشوی صنعتی , کفشور صنعتی , تولید کننده اسکرابر , تولید کننده نظافتی , نظافت صنعتی , دستگاه نظافتی , خرید دستگاه نظافتی برای کرونا , تجهیزات نظافتی , ماشین شستشو
خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت
اسکرابر دستی تولید ۱۴۰۰ , اسکرابر دستی , کفشوی دستی , زمین شوی دستی , زمین شور دستی , ماشین اسکرابر دستی , خرید اسکرابر , کفشوی کابلی
خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت
5 گامی که خریدار باید قبل از خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت در نظر داشته باشد

قدم نخست: بررسی چشمی مکان مورد نظر در خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت

یکی از نکات مفید برای خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت، دقت در مکان و محیطی است که باید اسکرابر برای آن تهیه شود. قبل از خرید اسکرابر باید به این نکته دقت کرد که خرید اسکرابر نامتناسب با محیط می‌تواند ضمن تحمیل هزینه‌های مازاد به خریدار، کارایی چندانی هم نداشته باشد. به همین دلیل خرید قبل از خرید اسکرابر باکیفیت مورد نیاز خود، باید محیط مورد نظر را از چند جهت به دقت و به طور کامل بررسی کند.

  1. مساحت مکان مورد نظر: خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت بدون در نظر گرفتن مساحت مکان مورد نظر برای پاکسازی توسط آن به هیچ وجه امکان پذیر نیست. باید این نکته را در نظر داشت که اسکرابرهای کابلی، با توجه به اندازه‌ی متفاوت آن‌ها، قادر به پاکسازی محدوده‌ی خاصی هستند. گاهی خریدار بدون دقت در مساحت مکان اقدام به خرید اسکرابر می‌کند و در بیش‌تر مواقع خرید به اشتباه صورت گرفته است. برای مثال یک فرودگاه یا سالن ورزشی را در نظر بگیرید در مقابل یک شرکت خصوصی در یکی از واحدهای یک ساختمان تجاری. مدیر شرکت خصوصی اقدام به خرید یک اسکرابر سرنشین‌دار می‌کند و مدیران، به عنوان نمونه، سالن ورزشی چند عدد اسکرابر کابلی خریداری می‌کنند. به طور کامل عیان است که هیچ کدام از این مدیران خرید عاقلانه‌ای نکرده‌اند و حتا بعید است که بتوانند از اسکرابرهای خریداری شده استفاده کنند. شاید مدیر آن شرکت خصوصی حتی قادر به انتقال اسکرابر سرنشین‌دار، از بیرون ساختمان، به واحد شرکت خود نیز نباشد. مدیران آن سالن ورزشی هم باید ضمن استخدام چندین کاربر برای اسکرابرهای کابلی خود، آن‌ها را شبانه روز به کار بگیرند تا بتوانند از حداقل امکانات اسکرابرهای کابلی خریداری شده استفاده کنند. شاید در ابتدای کار، دقت در مساحت مکان مسئله‌ی پیش‌پاافتاده‌ای به نظر بیاید، اما این موضوع می‌تواند یکی از مهم‌ترین گام‌های اولیه برای خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت باشد.
  2. رفت‌وآمد مکان مورد نظر: یکی دیگر از پارامترها هنگام خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت، دقت در میزان رفت‌وآمد مکان مورد نظر در شبانه روز است. نمی‌توان در مکان‌های شلوغ از اسکرابر کابلی استفاده کرد و توقع بالاترین میزان بازده را نیز داشت. اسکرابر کابلی به شکلی طراحی شده است که، در مکان‌هایی که آمدوشد زیادی ندارند و مزاحمتی برای کابل آن ایجاد نمی‌شود بیش‌ترین بازده را داشته باشد و کم‌ترین فشار را به کاربر خود وارد کند. همچنین اسکرابر شارژی برای مکان‌هایی طراحی شده است که با توجه به رفت‌وآمد بالای محیط مورد نظر کم‌ترین مزاحمت را برای افراد حاضر در محیط ایجاد کند و با بیش‌ترین کارآیی بالاترین میزاد پاکیزگی کف را فراهم آورد.
  3. دسترسی به برق در محیط مورد نظر: درست است که با پیشرفت تکنولوژی تقریبا همه‌ی دستگاه‌ها به وسیله‌ی برق تغذیه می‌شوند، ولی هنوز هستند مکان‌هایی که با توجه به طراحی داخلی آن‌ها و چینش وسایل دسترسی آسان از همه‌ی نقاط آن‌ها به پریز برق امکان‌پذیر نیست. مدیران این مکان‌ها می‌توانند با دقت در ادامه‌ی مسیر انتخاب خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت تصمیم بگیرند که آیا اسکرابر شارژی می‌تواند در مکان‌های آن‌ها فعالیت کند و به آن نیاز دارند، یا که با تامین برق اسکرابر کابلی به وسیله‌ی کابل سیار می‌توانند بهترین بازده را با استفاده از اسکرابر کابلی داشته باشند.
  4. ارتباط محیط مورد نظر با محیط بیرون: در طراحی و ساخت ساختمان‌ها به هر صورتی که سازنده تلاش کند نمی‌تواند تمامی جوانب کار را سنجیده و پس از آن اقدام به ساخت‌وساز کند. هستند مکان‌هایی که به بهترین شکل ممکن طراحی شده‌اند ولی امکان حمل و رساندن اسکرابر شارژی به آن‌ها یا ممکن نیست یا با سختی‌هایی همراه است که خریدار مجبور می‌شود فکر استفاده از آن را به از سر بیرون کند. در این موارد خریدار می‌تواند تصمیم بگیرد که با استفاده از وسیله‌های حمل‌و‌نقل، مانند جرثقیل، اسکرابر شارژی را از خارج از ساختمان به مکان خود وارد کند یا با استفاده از اسکرابرهای کابلی نیاز خود به کف‌شور صنعتی را برطرف کند.

 

قدم دوم: بررسی جنس کفی محیط مورد نظر در خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت

یکی دیگر از مهم‌ترین پارامترها ضمن خرید اسکرابر ایرانی، باکیفیت جنس کف محیط است. درست است که با به روز شدن مصالح ساختمانی بیش‌ترین جنسی که برای کف محیط‌ها استفاده می‌شود سرامیک است اما هنوز هستند مکان‌هایی که با توجه قدمت و گاهی هم کاربرد از مصالح دیگری استفاده می‌کنند. در قدیم مرسوم بوده است که برای پوشش کف محیط به طور معمول از موزاییک استفاده می‌شده است. دلایل آن هم به تقریب مشخص است.

 استفاده از موزاییک جدای از مقاومت آزمایش شده آن، کثیفی را به کم‌ترین میزان خود نشان می‌دهد و در گذر زمان پایدار است، و همچنین با توجه به نحوه تامین پاکیزگی محیط که توسط وسایل دستی و به صورت غیر مکانیزه انجام می‌شده است کم‌ترین مزاحمت و فشار را به فرد مسئول ایجاد می‌کرده است. امروزه نیز در همه‌ی مکان‌ها، نمی‌تواند از سرامیک استفاده کرد. برای مثال سالن‌های ورزشی از کفی‌هایی استفاده می‌کنند که خاص همان است و نمی‌تواند به همان شیوه‌ای که سرامیک بیرون سالن تمیز می‌شده است، با آن برخورد کرد. خریداران در هنگام خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت باید به با دقت در جنس کف محیط مورد نظر، انتخابی مناسب انجام دهند.

 

قدم سوم: میزان و جنس کثیفی ایجاد شده در محیط مورد نظر.

دقت به میزان و جنس کثیفی کفِ محیط می‌تواند در زمان خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت ، کمک شایانی به خرید در انتخاب درست بکند. کثیفی‌های کف انواع جنس‌های مختلفی دارند که شاید جای بحث درباره آن اینجا نباشد اما می‌تواند به اختصار چند نوع از انواع آن را این‌جا شرح داد. معمول‌ترین نوع کثیفی کف گردوخاک به جا مانده از کفِ کفش مراجعان به محیط است. نوع دیگر، مخلوط شدن همین گردوخاک با مقداری رطوبت است که می‌تواند ناشی از خود محیط مورد نظر باشد یا دقت نکردن بعضی از مراجعان به کثیفی کف کفش‌های خود. شاید بدترین نوع کثیفی برای یک محیط پر رفت‌وآمد، کثیفی چرب و یا چسبناک باشد می‌تواند همراه مراجعان به مکان آورده شود یا تولید شده‌ی همان مکان باشد، که این امر در کارگاه‌های صنعتی و کارخانجات اتفاق نادری نیست و می‌تواند کاربر مسئول اسکرابر را به طور همیشگی با خود مواجه کند. از دیگر کثیفی‌های منتشر شده درون محیط می‌تواند به دانه‌های درشت شن، گردوغبار شدید، برگ‌های درختان و گاهی هم ضایعات همان محیط اشاره کرد که خریدار هنگام خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت، با بررسی و دقت در آن می‌تواند بالاترین میزان بازده و پاکیزگی را انتظار داشته باشد. خریدار با دقت در مکان شاید به این نتیجه برسد که، اسکرابر تنها از پس پاک کردن آلودگی‌های درشت منتشر شده در محیط مورد نظر او برنمی‌آید، و آن مکان نیاز به سوئیپر نیز دارد.

 

قدم چهارم: جنس و سختی برس اسکرابر، و نوع محلول شست‌وشو برای مکان مورد نظر.

قدم یکی مانده به آخر در خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت ، که ارتباط مستقیم و به طور کامل مربوطی با قدم‌های قبلی دارد انتخاب جنس برس اسکرابر و نوع محلول شست‌وشو است. در هنگام خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت، خریدار باید یکایک قدم‌های گفته شده را پیش بیاید تا به این قدم برسد. انتخاب جنس و سختی برس اسکرابر ارتباط تنگاتنگی با جنس کفی محیط و نوع کثیفی ایجاد شده در محیط دارد. نمی‌توان از همان سختی برسی که برای پاکیزه نگه داشتن سرامیک استفاده می‌شود، برای تمیز کردن کفی یک سالن ورزشی هم استفاده کرد.

 انتخاب محلول شست‌وشو در خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت یکی دیگر از پارامترهای مهم هنگام خرید، انتخاب محلول‌های شست‌وشو و دقت در حجم مخزن اسکرابر است. کاربر نمی‌تواند از محلول‌های شست‌وشویی که برای تمیز کردن سرامیک‌هایی که با لایه قطوری از لعاب محفاظت می‌شوند، برای شست‌وشوی سنگ‌های کف گران قیمت و حساسی چون مرمر و گرانیت استفاده کند. همچنین نمی‌توان از محلول‌های شست‌وشوی معمولی که در محیط‌هایی با رفت‌وآمدهای روزمره، برای مثال در یک اداره، استفاده می‌شود، در محیط بیمارستانی و یا مراکز بهداشت هم استفاده کرد. برای محیط‌های عفونی باید محلول شست‌وشوی مخصوص استفاده کرد تا بتوان موارد ایجاد کننده‌ی عفونت، به خصوص عفونت‌های بیمارستانی را از بین برد و مانع انتقال آن‌ها شد. همچنین نمی‌تواند برای مکانی که به مقدار قابل توجهی محلول برای پاکسازی نیاز دارد، از اسکرابری استفاده کرد که دارای مخزن‌های کوچکی است. برای کارآیی بهتر باید میان جنس کفی، جنس برس و نوع محلول شست‌وشو تعادل برقرار کرد.

 

قدم پنجم: تامین قطعات و خدمات پس از فروش با خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت

اگر فردی که قصد خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت را داشته باشد تا این‌جای کار با این متن هم قدم شده باشد، می‌تواند مدل و نوع اسکرابر مورد نیاز خود را  انتخاب کند. اما برای خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت، این خریدار نیازمند است، به موضوع تامین قطعات و خدمات پس از فروش هم دقت کند. اهمیت تامین قطعات و خدمات پس از فروش شاید در کوتاه مدت به چشم نیاید اما در طولانی مدت می‌تواند وجه تمیزی باشد میان شرکت‌هایی که با واردات قطعات نامرغوب و سر هم بندی آن‌ها اقدام به فروش اسکرابر می‌کنند، با شرکتی که با تولید قطعات و اقدام به ارائه خدمات پس از فروش در طولانی مدت، کیفیت محصول اصلی و قطعات جانبی ارائه شده توسط خود را تضمین می‌کند. این‌جا است که تفاوت خرید یک اسکرابر معمولی، با خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت خودش را نشان می‌دهد.

این پنج قدم را می‌توان از مهم‌ترین گام‌ها قبل از اقدام به خرید اسکرابر تا زمان انتخاب مدل و شرکت برای خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت در نظر گرفت. فرد خریدار می‌تواند با دقت و طی مراحل گفته شده به محصول مورد نیاز و مطمئنی برای خرید دست یابد. این مراحل را می‌توان به طور خلاصه و تیتروار این گونه بیان کرد.

  1. بررسی چشمی مکان مورد نظر: مساحت، رفت‌وآمد، دسترسی به برق و محیط خارج.
  2. جنس کفی محیط.
  3. نوع و میزان کثیفی محیط.
  4. جنس قطعات و وسایل مصرفی اسکرابر.
  5. خدمات پس از فروش و تامین قطعات و اجناس مصرفی.

خریدار با طی کردن این مراحل و دقت کافی در آن‌ها، قبل از خرید اسکرابر می‌تواند با دست‌یابی و خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت، ضمن اطمینان از کاربرد و کیفیت محصول خریداری شده، با خیال راحت در طولانی مدت در محیط مورد نظر از این محصول استفاده کند. خریدار با در نظر گرفتن پارامترهای بالا، می‌تواند با انتخاب درست اسکرابر و خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت نه تنها از کیفیت و کمیت کاری آن مطئمن باشد، بلکه باید بداند با این انتخاب درست در طولانی مدت دستگاه آسیب نخواهد دید و از کار نخواهد افتاد. همچنین با استفاده و انتخاب درست دستگاه اسکرابر آسیبی، چه از جانب دستگاه و چه از نظر تجمع کثیفی‌ها، به کف محیط وارد نخواهد شد

خدمات پس از فروش کرشا
خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت
شرکت کرشا راهنمای شما در خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت

شرکت کرشا (کوشا اندیش شاهکار) با کمک گرفتن از فناوری روز دنیا (نانو)، دست به تولید انواع ماشین آلات نظافتی زده است. می‌توان از این محصولات در اماکن مختلف از جمله بیمارستان‌ها، ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی، صنایع، بیمارستان‌ها، ادارات، مجتمع‌های مسکونی و … استفاده کرد. شرکت کرشا در بازاری سراسر رقابتی سربلند بوده و جایگاه خود را تثبیت کرده است. شرکت کرشا با پشتوانه دانش و تلاش بومی با افتخار عنوانِ اولین تولید کننده ماشین آلات نظافتیِ غرب آسیا و ایران را از آن خود کرده است.

شرکت کرشا با ارائه گارانتی یک‌ساله بدون قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش همچنان بدون قید و شرط به مشتریان، کیفیت محصولات خود را تضمین کرده است. محصولات این شرکت به دلیل استفاده مواد و قطعات ساخته شده در داخل کشور، در تولید و خدمات پس از فروش، مشتریان خود را در تامین محصولات و قطعات با مشکل مواجهه نکرده است.

 همچنین با خرید اسکرابر ایرانی باکیفیت کرشا ، به دلیل بومی بودن محصولات، مشتریان هزینه‌های بسیار پایین‌تری نسبت به خرید نمونه‌های مشابه خارجی پرداخت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره محصولات شرکت کرشا و دریافت مشاوره، تلفن ۷۹۴۴۷-۰۲۱ و سایت www.kershagroup.com پاسخگوی شما است.