حضور مهندس عباس شیرزاده، کارآفرین برتر در شبکه یک

نظافت طبقات آپارتمان، کارخانه‌ها، هایپر مارکت‌ها، کارخانه‌ها و… کاری زمان‌بر،‌ طاقت فرسا و همراه با اتلاف آب و مواد شوینده است. در پایان نظافت هم، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود. راه حل این مسأله، استفاده از تجهیزات نظافتی صنعتی است. یکی از تجهیزات نظافتی، اسکرابر یا دستگاه کفشو یا کف شوی است. شرکت کوشا اندیش شاهکار (کرشا) به عنوان یک شرکت دانش بنیان، که افتخار کسب عنوان واحد نمونه صنعتی کشور را داشته است، برای اولین بار در ایران اقدام به تولید دستگاه‌های تجهیزات نظافت صنعتی از جمله دستگاه کفشو در مدل‌های خودرویی (سرنشین‌دار) و دستی کرده است.

 شرکت کوشا اندیش شاهکار، با برند تجاری کرشا، طرف قرارداد با نهادها و شرکت‌های شناخته شده بازار است. مهندس عباس شیرزاده، مدیرعامل شرکت کرشا تولید کننده ماشین کف شور ایرانی در برنامه جشنواره کارآفرینی (کارستون) شبکه حضور یافته و به توضیح ساختار دستگاه کفشوی سرنشین‌دار پرداخته است. در ادامه به مشروح این معرفی خواهیم پرداخت.

مزیت کفشوی کرشا

محصولات کرشا برخلاف محصولات وارداتی یا مونتاژی، علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب، از ضمانت و خدمات پس از فروش برخوردار هستند. در صورت خرید نمونه‌های وارداتی و پیش آمدن مشکل، تجهیزات جانبی در بازار موجود نیست. همین مسأله باعث می‌شود تا چند ماه دستگاه کفشو از سرویس‌رسانی خارج شود. دستگاه‌های نظافت صنعتی کرشا، دارای کاربری بسیار ساده است. به همین دلیل کاربر نیاز به آموزش خاصی ندارد. در نتیجه بلافاصله فرایند نظافت و شستشو شروع خواهد شد.

اسکرابر دستی , کفشوی دستی , زمین شوی دستی , زمین شور دستی , ماشین اسکرابر دستی , خرید اسکرابر , کفشوی کابلی
کف شوی صنعتی

سیستم کف شوی سرنشین‌دار

کاربری دستگاه کف شوی صنعتی سرنشین‌دار به این گونه است که،‌ در ابتدا کاربر سوییچ دستگاه کف شو را باز می‌کند. سپس با فشردن پدال گاز و تنظیم فرمان به حرکت و هدایت دستگاه بپردازد. سپس با فشردن دکمه سوییچ پاشش آب، دستگاه اقدام به اسپری آب برای نظافت محیط می‌کند. پس از آن با فشردن دکمه حرکت فرچه، فرچه دستگاه به پایین خواهد آمد و اقدام به نظافت سطح کف خواهد کرد. پس از آن به وسیله دکمه سیستم وکیوم، تی دستگاه و سیستم مکش آماده فعالیت می‌شوند. سیستم مکش آب باقی مانده را،‌ بلافاصله از سطح زمین جمع‌آوری می‌کند. این اقدام باعث می‌شود،‌ زمین سریعا خشک شود. خشک شدن بلافاصله کف، از باقی‌ماندن جای پا جلوگیری می‌کند. یکی از مشکلات نظافت به روش سنتی،‌ انتقال آلودگی از نقطه‌ای به نقطه دیگر است. اما در روش نظافت صنعتی به وسیله اسکرابر، به دلیل سیستم خاص خشک شدنِ سطح این اتفاق نمی‌افتد. علاوه بر این‌ها در دستگاه‌های کفشو کرشا، نشان‌گر باتری وجود دارد. لذا کاربر هنگام استفاده با خاموش شدن ناگهانی دستگاه مواجه نخواهد شد. برای اولین بار شرکت کوشا اندیش شاهکار، در دستگاه‌های تولیدی خود تکنولوژی ضدکرونا را افزوده. در دستگاه‌های کفشو کرشا، مخزن مواد آنتی باکتریال تعبیه شده است. هنگام پاشش مواد شوینده، مواد آنتی باکتریال نیز پاشش می‌شود. در نتیجه با ضدعفونی سطوح،‌ سطح از هر ویروس و باکتری عاری می‌شود. این امر به خصوص در دوران همه‌گیری کرونا اهمیت بیشتری دارد. صاحبان کسب و کارهای مختلف با این کار، خیال افراد حاضر در محیط را آسوده می‌کنند.

کفشوی اتوماتیک و بدنه ضدضربه

از دیگر ویژگی‌های کف شو سرنشین‌دار کرشا، بالا آمدن اتوماتیک تی در هنگام دنده عقب است. این باعث می‌شود که، از آسیب به تی جلوگیری شود. نکته بعدی در مورد دنده عقب این دستگاه، وجود بوق هشدار است. با پخش صدای بوق، افراد آگاه می‌شوند و حادثه رخ نمی‌دهد. نکته بعدی در مورد این کف شو بدنه کاملا ضدضربه است. همان طور که گفته شد، عموما بدنه دستگاه‌های وارداتی مرغوب نیست. به همین دلیل، با کوچکترین ضربه دچار شکستگی می‌شوند. اما بدنه دستگاه کفشو سرنشین‌دار کرشا، از نوع دو لایه و ضدضربه و نیز آنتی باکتریال است. استحکام بدنه و مخازن به گونه‌ای است که حتی با اصابت پتک هم دچار آسیب نمی‌شود. غیر از موارد مذکور، دستگاه اسکرابر صنعتی خودرویی، توانایی دور ۳۶۰ دارد. توانایی دور ۳۶۰ درجه باعث مانور بالا دستگاه می‌شود. دستگاه تنها با ۷۰ لیتر آب، می‌تواند در یک ساعت ۳۵۰۰ متر مربع را شستشو کند. برخلاف نمونه‌های وارداتی، دستگاه‌های شرکت کوشا اندیش شاهکار، از رنگ‌های مختلف برای مکان‌های مختلف استفاده می‌کند

کف شوی ضدضربه
کف شوی ضد ضربه
کفشوی ضد ضربه ، کف شوی ضدضربه
کفشوی ضد ضربه
همکاری با کرشا

به دلیل نوسانات ارز، قیمت دستگاه‌های وارداتی بسیار گران خواهد بود. واردکنندگان برای کاهش قیمت ناچار هستند که دستگاه‌های بی‌کیفیت را وارد کنند. علاوه بر این‌ها نبود خدمات پس از فروش باعث دردسر مصرف‌کنندگان می‌شود. اما در این قسمت بازار، به دلیل بومی بودن قیمت محصولات کرشا به صرفه است. همچنین وجود یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش بی‌قید و شرط، به امتیازی برای خریداران محصولات کرشا تبدیل شده است. اگر قیمت یک کفشو خارجی در حدود ۲۵۰ میلیون باشد کفشو سرنشین‌دار کرشا، قیمتی حدود ۱۵۰ میلیون تومان دارد. همچین برای مساحت‌‌های کم‌تر و محیط‌های باریک، می‌توان از کفشو دستی استفاده کرد.

شرکت کوشا اندیش شاهکار کارآفرینی با نگاه جهانی

در شرکت کرشا ۱۰ نفر در بخش خدمات مشتریان و ۱۵ نفر در بخش تولید مشغول به کار هستند. شرکت کرشا با ۴۰ شرکت از صنایع مختلف در ارتباط و هماهنگی است. این امر، خود باعث اشتغال‌زایی غیر مستقیم شده است. در ادامه شرکت کرشا سعی برای تولید محصولی مخصوص اماکن متبرکه دارد. این محصول به نام ثامن مزین شده و داری مخزنی ۲۴۰ لیتری است.

همکاری با کرشا

شرکت کوشا اندیش شاهکار (کرشا)، آمادگی خود را برای انواع همکاری اعلام می‌کند. تمام کسانی که اعلام سرمایه‌گذاری کنند، کرشا با افتخار پذیرای آنان خواهد بود. همچنین در اعطای نمایندگی، شرکت کوشا اندیش شاهکار آمادگی کامل اعطای نمایندگی فعال دارد. در زمینه برون سپاری نیز از تولید‌کنندگانی که بتوانند قطعات تزریق پلاستیک، مخازن دستگاه‌ها و چرخ را تولید کنند، استقبال می‌کند.

تماس با ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره، اعلام آمادگی برای همکاری و خرید محصولات شماره تلفن ۷۹۴۴۷-۰۲۱ و سایت www.kershagroup.com آماده خدمت رسانی است.

ویدیوی مصاحبه