ماشین کف شوی دستی , اسکرابر دستی , کفشوی دستی , زمین شوی دستی , زمین شور دستی , ماشین اسکرابر دستی , خرید اسکرابر , کفشوی کابلی

اسکرابر دستی یا کفشوی دستی

اسکرابر دستی هوشمند ، کفشوی دستی با تکنولوژی ضد کرونا، زمین شوی دستی پرقدرت ، زمین شور دستی با سرعت بالا

چرا اسکرابر دستی ؟

اسکرابر دستی هوشمند ، شیوه نوین نظافت

اگر برای نظافت سطوحی با لکه‌هایی سنگین یا سطوحی با حجم وسیع، ‌از روش و ابزار سنتی استفاده کنید، به تلاش فیزیکی زیادی نیاز خواهید داشت؛ زیرا هرگز نمی‌توانید از روی یک منطقه از سطح، به سرعت عبور کنید و کار را پیش ببرید. در نتیجه به تبع آن هم ناچارا، زمان قابل توجهی را صرف این کار می‌کنید.

برای نظافت اماکن گوناگون روش‌های متنوعی وجود دارد. روش‌هایی استاندارد، با تجهیزات و ابزارهای استاندارد. این کار وظیفه اسکرابر دستی یا کفشوی دستی است نه شما.

 

ویژگی های اسکرابر دستی با کیفیت

اهمیت نظافت منظم سطوح به کمک اسکرابر دستی :

همه‌ی سطوح برای حفظ ظاهر و دوام خود نیاز به نظافت منظم دارند. در نتیجه این مسئله تصمیم‌گیری در مورد چگونگی و زمان انجام کار را بسیار مهم می‌کند. معمولا در زمینه  نظافت اماکن، به‌خصوص امکان عمومی و اماکن صنعتی، پیشنهاد می‌شود با برنامه ریزی دقیق روزانه، هفتگی و حتی ماهیانه به انجام کار بپردازند.

بنابراین شما نمی‌توانید به طور دائم تی به دست، در حال نظافت باشید. با خرید اسکرابر و انجام فرآیندهای نظافت به این روش به کمک ماشین اسکرابر دستی هوشمند یا کفشوی دستی ، که باعث آسانی و ایمنی کار می‌شود.

بهینه بودن اسکرابر دستی :

استفاده از اسکرابر دستی روشی ایده‌آل برای نظافت سطوح است؛ زیرا در کنار این‌که باعث تجمع حداقلی آلودگی‌ها می‌شود، بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارد و چون در شستشو سطوح از آب کمی استفاده می‌شود، بنابراین خرید اسکرابر باعث صرفه جویی در مصرف آب نیز می‌شود.

ارتقای کارایی کفشوی دستی :

واقعیت این است که در این عصر، هر روز بحث در مورد کارایی ابزار دشوارتر می‌شود. تجهیزات باکیفیت‌تر و با کارایی بیشتر وارد عرصه رقابت می‌شود. در زمینه‌‌ی تجهیزات نظافتی، باید گفت کارایی محصولات، کیفیت کار را بسیار ارتقا بخشیده‌اند.

 کار با دست، زمان بیشتری می‌برد. همچنین هرچقدر هم که شخض تلاش کند این احتمال وجود دارد که آلودگی و کثیفی در بعضی مناطق سطح، باقی بماند. این درحالی است که با کمک زمین‌شوی دستی یا زمین شور دستی و با خرید اسکرابر این مسئله به طور کامل حل شده ‌است.

حفظ امنیت و سلامت کارکنان با زمین شوی دستی :

در نظر داشته باشید که استفاده از برخی از این مواد شیمیایی و حلال‌ها و برخوردِ فیزیکی با آن‌ها در سطوحی که در سطح بالایی دچارآلودگی هستند، ممکن است سلامتی کارکنان را در معرض خطر قرار دهد. پیشرفت صنعت همانطور که چنین معضلاتی را در نظافت به وجود آورده، موجب تولید تجهیزاتی مانند اسکرابر دستی یا زمین شوی دستی که تماس انسان با مواد آلوده را به حداقل ممکن می‌رساند نیز بوده است.

حل مسئله نیروی انسانی با زمین شور دستی :

کار با اسکرابر دستی یا زمین شور دستی مسئله‌ی مربوط به نیروهای انسانی را نیز حل می‌کند؛ زیرا استفاده از ابزار‌های سنتی در نظافت سطوح وسیع، نیروی انسانی قابل توجهی و ساعات کاری طولانی می‌طلبد. بنابراین در صورتی که شما به هر دلیل، خواهان به کار گیری افراد زیادی در این امر نیستید، می‌توانید با انتخاب صحیح در تجهیزات نظافتی، مانند اسکرابر دستی , کفشوی دستی  , زمین شوی دستی یا زمین شور دستی ، نیروی انسانی مورد نیاز خود را بسیار کاهش دهید.

عدم اخلال در امور با کفشوی کابلی :

روش‌های سنتی می‌توانند موجب اخلال در بعضی امور شما شوند. به‌طور مثال شاید مجبور به بستن بخشی از مکان جهت نظافت آن شوید یا موجب ایجاد سرو صداهای اضافه در محیط کار شما شوند که چنین مواردی در صورت بروز، بسیار غیرعادی و ناخوشایند هستند. با کفشوی کابلی دیگر به این مشکل نمی خورید

درک اهمیت کفشوی دستی :

هر چند که بسیاری از مدیران ساختمان‌ها، مزایای استفاده از تجهیزات نظافتی، اسکرابر دستی یا کفشوی دستی و سرنشین‌دار را در جهت نظافت سطوح و نگهداری از آن‌ها، درک می‌کنند. با این حال هنوز تعداد معدودی پیدا می‌شوند که نظرخود را درمورد روش‌ها و فرآیندهای قدیمی نظافت حفظ کرده اند و معتقدند که هنوز هم روش‌های سنتی بهتر هستند.

در این مقاله سعی شده است تا با بررسی اطلاعات مربوط به اسکرابر و کفشوی دستی هرگونه سردرگمی مرتبط با کارایی آن در امور نظافتی رفع شود و با توجه به این اطلاعات شما می‌توانید پس از شناسایی شرایط محیطی، اسکرابر دستی یا سرنشین دار مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

تفاوت اسکرابر ‌دستی با اسکرابر سرنشین دار

برای چه اماکنی از ماشین اسکرابر دستی استفاده می‌شود ؟

ماشین اسکرابر دستی یا کفشوی دستی به این هدف طراحی و ساخته شده‌است که به نظافت سطوح و اماکنی که دسترسی به آن‌ها سخت است یا باریک هستند، بپردازید. بنابراین وقتی صحبت از تمیز کردن چنین مناطقی می‌شود، اسکرابر دستی یا کفشوی دستی بهترین گزینه است.

به همین دلیل نیز نوع طراحی و کارایی به شکلی انجام گرفته که استفاده از آن در محیط‌های وسیع، نیروی انسانی را خسته نکند. در واقع می‌توان گفت زمین شوی دستی یا زمین شور دستی برای سطوح کوچک و سخت ساخته شده‌اند.

با این اوصاف اسکرابر دستی یا کفشوی دستی ، بیشتر برای اماکنی مانند: منزل، بازار،‌ مدارس شرکت‌های نظافتی، بخش‌های کوچک بیمارستان‌ها و رستوران‌ها کارایی دارد.

حمل آسان کفشوی دستی :

اندازه‌ی بدنه‌ی یک زمین شور دستی یا زمین شوی دستی کوچک‌تر از اسکرابرهای مدل سرنشین‌دار است. از این رو، به همین نسبت هم کم حجم‌تر و هم سبک‌تر است. که این وزن و اندازه کم، باعث می‌شود جا به جایی و حمل کفشوی دستی ( اسکرابر دستی ) بسیار آسان شود و به راحتی در طبقات و محیط‌های مختلف قابل حمل باشد.

قیمت اسکرابر دستی:

زمین شوی دستی یا زمین شور دستی برخلاف اسکرابر سرنشین‌دار، هم به کمک برق مستقیم کار می‌کند و هم به کمک باتری، که نوع کفشوی کابلی آن ارزان‌تر است. همچنین در حالت کلی به دلیل کوچکی دستگاه و امکانات متفاوت از اسکرابر سرنشین‌دار، قیمت کمتری دارد. به همین دلیل کفشوی کابلی ، می‌تواند گزینه‌ي خیلی خوبی برای افرادی باشد که بودجه‌ی اندکی دارند.

قطعات و پشتیبانی

تمامی محصولات کرشا و قطعات آن در داخل تولید می شود. پشتیبانی ، خدمات پس از فروش و تعمیر قطعات باعث آسودگی خیال شما می شود.

ثبت سفارش وخرید اسکرابر دستی کرشا

 اسکرابر دستی یا کفشوی دستی راه حل همه مسائل پیرامون نظافت مناطق کوچک را در خود ایجادکرده و نتایج نشان می‌دهد که زمین شوی دستی در دستیابی به محیط کار تمیزتر و برتر،  قابل توجه هستند.

شرکت کرشا تولید کننده تجهیزات نظافتی از قبیل اسکرابر دستی یا کفشوی دستی ، اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی سرنشین دار و … تلاش می‌کند، با تولید محصولات ارزنده برای هموطنان و دیگر کشورها در این باب، موجبات راحتی مشتریان خود را فراهم آورد.

بنابراین با تولید اسکرابر دستی یا کفشوی دستی مدل  IPSCSOB45 که از جمله جدیدترین مدل محصول تولیدی و یکی از پرکاربردترین زمین شوی دستی مکانیزه موجود در بازار است، تلاش کرده سهولت را به مشتریان خود ارائه دهد و با توجه به تولید این محصولات در داخل کشور با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن، خرید اسکرابر ارزان خود را انجام دهید

قیمت

جهت اطلاع از قیمت اسکرابر سرنشین دار هوشمند با دفتر فروش تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید

شماره تماس

22220647 22220637

امور مشتریان

021-79447

دفتر تهران

تهران- ميرداماد- ميدان مادر خيابان شاه نظري -برج ناهید - طبقه 9 واحد 4

# اسکرابر دستی هوشمند # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند  # اسکرابر دستی هوشمند 

# خرید اسکرابر # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر   # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر  # خرید اسکرابر 

# زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی # زمین شوی دستی # زمین شور دستی